بازی فوق العاده زیبا و مهیج Suicide Squad: Special Ops

گرافیک عالی و مثال زدنی با طراحی های فانتزی
گیم پلی اکشن، هیجان انگیز و رقابتی در سبک FPS
محصول ابرکمپانی Warner Bros. International Enterprises
نسخه معمولی + نسخه مود شده + نسخه ویندوز
به همراه فایل دیتا + ویدئوی تریلر رسمی

همه ما دو سازنده اصلی ابرقهرمان های فعلی را به خوبی می شناسیم. دو کمپانی بزرگ آمریکایی یعنی MARVEL و Warner Bros که هر ساله با عرضه کردن فیلم های سینمایی، رقیب دیگر را به چالش می کشند. چند سالی می شود که رقابت این دو کمپانی فراتر از گذشته شده و به جز فیلم های سینمایی، حالا رقابت به دنیای بازی های ویدئویی نیز کشیده شده است. Warner Bros بعد از موفقیت نسبی در ساخت بازی های قبلی که همگی از روی فیلم های همین کمپانی ساخته شده بودند، در جولای 2016 سراغ فیلم سینمایی Suicide Squad یا جوخه انتحاری خود رفت و بازی این اثر را نیز تولید و عرضه کرد.

Suicide-Squad-Special-Ops

ویژگی ها :

 • جزئیات گرافیکی بالا
 • طراحی های فانتزی و کاملاً سه بعدی
 • وجود دموهای گرافیکی در بین مراحل
 • وجود افکت های دیدن، صداگذاری های طبیعی و نورپردازی های حرفه ای
 • گیم پلی اکشن و بسیار روان در سبک FPS
 • دارای خط داستانی الگوبرداری شده از روی فیلم سینمایی Suicide Squad
 • وجود تمام شخصیت های اصلی فیلم
 • قابلیت کنترل و استفاده از شخصیت های مختلف فیلم به صورت دلخواه
 • وجود قابلیت ها و توانایی ها و سلاح های انحصاری هر شخصیت
 • امکان پیدا کردن آیتم های مختلف، ارتقاء تجهیزات، کیت های سلامتی، مهمات و …
 • امکان استفاده از نیروهای ویژه
 • دارای بخش رقابت های لیدربوردشیپ
 • امکان ضبط روند بازی و قابلیت به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

معرفی و بررسی بازی Suicide Squad: Special Ops

معرفی محتوای فیلم Suicide Squad

فیلم Suicide Squad یکی دیگر از فیلم های اکشن با وجود شخصیت های قهرمانانه می باشد که نسبت به تمام فیلم های ابرقهرمانانه قبلی کاملاً متفاوت است! شخصیت های این فیلم درست نقطه مقابل شخصیت های قهرمان هستند. طی یکی دو سال اخیر در فیلم های سینمایی اخیر دو کمپانی MARVEL و Warner Bros مثل Captain America: Civil War و یا Batman v Superman شاهد برهم زدن سنت های ابرقهرمان ها بوده ایم. در این فیلم ها قهرمان های محبوب و صلح طلب این بار به مقابله با یکدیگر قرار گرفتند که سنت شکنی جالبی به شمار می رفت.

اما در فیلم Suicide Squad ماجرا کمی پیچیده تر از این سنت شکنی شده است و کمپانی برادران وارنر تصمیم گرفتند تا از داستانی کمی عجیب تر استفاده کنند تا در این سنت شکنی از مارول پیشی بگیرند. این فیلم ماجرای ابرقهرمان های خوب و دوست داشتنی نیست و درست بالعکس، شخصیت های اصلی یا قهرمانان این فیلم، ضد قهرمانان و دشمنان قهرمانان مجموعه DC Universe می باشند. ضد قهرمانانی معروف مثل Joker , Diablo , Deadshot , Harley Quinn و …

معرفی محتوای بازی Suicide Squad: Special Ops

محتوای داستانی و شخصیت های بازی Suicide Squad: Special Ops هم از روی فیلم اصلی الگوبرداری شده است. طبق داستان، دولت آمریکا گروهی از بزرگترین خلافکاران معروف شهر (شخصیت هایی مثل Katana , Joker , Diablo , Deadshot , Harley Quinn , Killer Croc , Amanda Waller) را که همگی آن ها به حبس ابد محکوم هستند جمع آوری می کند و با پیشنهاد تخفیف در مجازات آن ها، به آن ها مأموریت هایی خطرناک و بسیار مرگبار می دهد.

این افراد این پیشنهاد را می پذیرند و با یکدیگر گروه همیشگی خود که پیش از این نیز در آن همکاری داشته اند را مجدداً تشکیل می دهند. این گروه که جوخه انتحاری یا Suicide Squade نام دارد، به مأموریت هایی مختلف اعزام می شوند. آماندا والر به عنوان سرپرست این گروه مسئول هدایت و راهنمایی افراد را بر عهده می گیرد. رویارویی با بتمن از برخی از مأموریت های این گروه خلافکار به شمار می رود. حالا شما باید در نقش این گروه و افراد مختلف آن، به مأموریت های سپرده شده رفته و آن ها را به بهترین شکل ممکن به اتمام برسانید.

Suicide-Squad-Special-Ops-1

بررسی محتوای گرافیکی و ویژگی های گیم پلی بازی Suicide Squad: Special Ops

گرافیک بازی Suicide Squad: Special Ops بسیار عالی طراحی شده است. جزئیات بالا، طراحی های فانتزی، مدل های کاملاً سه بعدی، نورپردازی های عالی و افکت های بسیار دیدنی در کنار صداگذاری های واقع گرایانه و طبیعی، بخش گرافیکی بازی را در سطح خیلی بالایی قرار داده اند. وجود دموهای تصویری و گرافیکی بین مراحل نه تنها به زیبایی بازی افزوده است، بلکه به درک بهتر ماجرای بازی نیز کمک بزرگی می کند.

گیم پلی روان و بسیار حرفه ای بازی در سبک First Person Shooter از دیگر مزیت های این بازی دوست داشتنی می باشد که حتی می توان گفت از گرافیک آن نیز بهتر است. درست همانند یک بازی اول شخص شوتر حرفه ای، شما قادر به استفاده از سلاح های مختلف بوده و با هدف گیری های دقیق و صد البته چالش برانگیز می توانید لذت یک بازی حرفه ای FPS و اکشن را تجربه کنید. کلیت اصلی گیم پلی بازی به صورت دفاعی می باشد. شما به همراه دیگر اعضای گروه می بایست در مکان هایی مشخص در مقابل موج حملات دشمنان مقاومت کنید.

تعداد دشمنان شما در هر موج بیشتر شده و مجهز تر نیز می شوند. این یعنی کار شما برای مقاومت کردن سخت و سخت تر خواهد شد. مشکل کمبود مهمات باعث می شود تا بر روی هدف گیری دقیق و هدشات ها بیشتر تمرکز کنید. شما می توانید بعد از پایان هر موج، شخصیت اصلی بازیکن را تغییر دهید و از قابلیت های انحصاری هر کدام بهره مند شوید. در طول مراحل می توانید از آیتم های مختلفی مثل مهمات، کیت های سلامتی و یا نیروهای ویژه دیگر استفاده کنید. گیم پلی روان و 30 فریم بر ثانیه ای این بازی، تجربه ی بسیار لذت بخشی از انجام آن را برای شما به ارمغان می آورد.