پیش بینی دقیق مسیر حرکت خورشید و ماه در طول روز Sun Locator

Sun Locator برنامه ای بی نظیر و حرفه ای جهت پیش بینی مسیر حرکت خورشید و ماه در طول روز است که توسط شرکت سازنده GeneWarrior برای پلت فرم های اندرویدی طراحی و عرضه شده است. توسط این نرم افزار حرفه ای، بنا بر موقعیت مکانی خود خواهید توانست مسیر حرکت خورشید و ماه را پیش بینی کرده و تمامی محاسبات خود را بنابر حرکت خورشید تنظیم کنید.

Sun Locator

ویژگی ها:

  • توانایی استفاده از نوار لغزنده ی زمانی برای مشاهده مکان خورشید
  • قابلیت نمایش و شبیه سازی سایه جسم ایجاد شده بر روی نقشه
  • توانایی تنظیم پنل های خورشیدی بر اساس پیش بینی های به روز شده
  • امکان یافتن و پیدا کردن انواع فاز های مختلف ماه
  • دارای محیط کاربری بسیار ساده و بدون ابهام

 

توانایی استفاده از نوار لغزنده ی زمانی برای مشاهده مکان خورشید در هر ساعتی از روز از قابلیت های شاخص Sun Locator محسوب میشود. از دیگر قابلیت های این نرم افزار پر طرفدار و کاربردی، میتوان به نمایش و شبیه سازی سایه جسم ایجاد شده بر روی نقشه، توانایی تنظیم پنل های خورشیدی بر اساس پیش بینی های اپلیکیشن، افزایش قدرت تصمیم گیری برای افراد گوناگون نظیر عکاسان، معماران و … اشاره نمود. جالب است بدانید که، شبیه سازی های قدرتمندی که توسط این ابزار حرفه ای صورت میگیرد بر اساس نقشه های دقیق و به روز جهان است. کار با این برنامه در کنار رابط کاربری بسیا ساده و بدون ابهام که دارد بسیار لذت بخش بوده و به شما در انجام محاسبات  دقیق تر و بهتر کمک خواهد کرد.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید
بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...

دانلود فایل ها و راهنما

download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام