Super Dynamite Fishing Premium

بازی اکشن Super Dynamite Fishing

 شاهکاری دیگر از کمپانی HandyGames
نسخه پولی و پرمیوم

بازی Super Dynamite Fishing در سبک بازی های اکشن می باشد که این بازی زیبا و جذاب را استودیو بازی سازی HandyGames برای سیستم عامل اندروید طراحی و در گوگل پلی منتشر کرده است که تا به حال بیش از 5 میلیون بار دانلود و نصب کننده داشت. در این بازی دیوانه وار ترین روشهای ماهیگری را تجربه می کنید مانند: به جای طعمه از انواع مواده منفجره و دینامیت استفاده می کنید و یا حتی برای به دام انداختن ماهی و گرفتن آن در مواقعی مجبور می شوید آب دریاچه را به طور کامل خشک کنید.

Super Dynamite Fishing_cover

ویژگی ها:

  • ماهیگیری کاملا دیوانه وار  با دینامیت و مواد منفجره
  • بیش از ده ها مدل از ماهی در دریا، دریاچه ها و رودخانه
  • ماموریتهای اصلی و جانبی فراوان به همراه پاداش
  • بدون تبلیغات آزاردهنده
  • بیش از 10 مکان شامل دریا، دریاچه ها و رودخانه
  • دارای کاراکترهای کاملا دیوانه وار و خنده دار
  • پشتیبانی از برنامه App2SD برای انتقال دیتای بازی به مموری کارت

معرفی و بررسی بازی Super Dynamite Fishing:

در بازی Super Dynamite Fishing شما به عنوان ماهیگیر ماهر ظاهر می شوید و باید با استفاده از روش های مختلف (دینامیت و مواد منفجره و…) به صید ماهی بپردازید. در این بازی بیش از ده ها مدل ماهی در داخل دریا ها، دریاچه ها و رودخانه ها وجود دارد که شما می توانید آنها را صید کنید. داستان این بازی بسیاز زیبا و جذاب طراحی شده است که شامل ماموریتهای اصلی و جانبی می باشد که این ماموریتها شامل پاداش های مخصوصی هستند که برای دریافت این پاداش ها شما باید مراحل را پشت سر بگذارید و امتیاز کافی را کسب کنید.

این بازی بدون هیچ تبلیغات آزاردهنده ای می باشد و شما به راحتی می توانید به بازی بپردازید. طراحان این بازی توانسته اند بیش از 10 مکان که شامل دریا ها، دریاچه ها و رودخانه ها می باشد طراحی کنند تا محیط بازی برای بازیکنان خسته کننده نباشد. ناگفته نماند که کارکترهای بازی بصورت کاملا جذاب، خنده دار و دیوانه وار طراحی شده اند.

بازی Super Dynamite Fishing از برنامه App2SD کاملا پشتیبانی می کند و شما می توانید با استفاده از این برنامه دیتای بازی را از حافظه اصلی به مموری کارت انتقال دهید.