SUPER PING - Anti Lag (Pro version no ads)

نرم افزار SUPER PING – Anti Lag برنامه ای جذاب و مفید در برخش برنامه های ابزارها است که توسط تیم توسعه Zix Dev طراحی و منتشر شده است. این برنامه برای کاهش پینگ بازی ها کاربرد دارد. نسخه حرفه ای این برنامه تبلیغات را در پینگر شما نشان نمی دهد و سریع و پایدار است.

ویژگی فوق العاده SUPER PING – Anti Lag

  • آسان برای استفاده
  • قابل استفاده برای بازی آنلاین
  • قابل استفاده برای بازی آنلاین در رایانه شخصی با Hotspot
  • بسیاری از حالت های پینگ شبکه را دارند
  • تنظیمات ساده
  • تاخیر پینگ را کاهش داده و پینگ را پایدارتر می کند
  • کنترل بهترین پینگ

نحوه استفاده از برنامه SUPER PING – Anti Lag

1.وظایف رم و برنامه های اخیر را ببندید.
2. حالت مورد نظر انتخاب کنید (1 به 1 آنها امتحان کنید ، تمرین بیشتر نتیجه بهتری خواهد داشت).
3.حالت پینگ گیمینگ را روشن و خاموش کنید.
4.برنامه را minimize کنید
5. وارد یک بازی آنلاین شوید

نکات:

-اگر برنامه با لگ مواجه است ، سعی کنید حالت برنامه SUPER PING – Anti Lag را تغییر دهید و به مرحله 1 آموزش بروید.

اگر برنامه بسته می شود آن را قبل از 15 دقیقه به پینگ اطلاع دهید ، سعی کنید برنامه را از برنامه های بسته شده اخیر غیر فعال کنید (از app being killed توسط سیستم) جلوگیری کنید زیرا این حالت بطور غیر طبیعی در سیستم عامل OREO ارائه شده است. هنگامی که برنامه در مدت زمان 15-25 دقیقه اجرا شود ، برنامه متوقف یا خاموش خواهد شد. شما فقط برنامه را مجدداً باز کرده و دوباره آن را روشن می کنید.

در بازی سرعت آن تاخیر دارد؟ با خاموش کردن داده های اینترنت سعی کنید ipaddres را دوباره تنظیم کنید و دوباره آن را روشن کنید.

برنامه SUPER PING – Anti Lag حالت های بسیاری دارد ، بهترین حالت را برای تلفن خود انتخاب کنید. زیرا هر شبکه در هر کشور قدرت پینگ مختلفی دارد.

استفاده از حالت صرفه جویی باتری در حین استفاده از برنامه SUPER PING – Anti Lag حالت آن را از بین خواهد برد و هر برنامه پس زمینه در حال اجرا را خوهد بست و اجازه ندهید که باتری شما زیر 20 درصد باشد زیرا عملکرد برنامه را کاهش می دهد و هر برنامه پس زمینه را می بندد.

برنامه SUPER PING – Anti Lag عنوانی بسیار کاربردی و مفید در بخش ابزار ها است که سرعت پینگ شما را افزایش می دهد. در ادامه می توانید این برنامه را از سایت ما (Apktops) به راحتی دریافت کنید و از آن لذت ببرید.