فعال کردن SuperSu بر روی گوشی های روت شده با کینگ روت

نسخه پچ شده و فول آنلاک

همانطور که می دانید یکی از نرم افزارهایی که امکان روت کردن گوشی را به کاربران می دهد، برنامه معروف King ROOT می باشد. بسیاری ازافراد با استفاده از کینگ روت اقدام به روت کردن گوشی خود کرده اند. اگر شما نیز از همین افراد هستید و می خواهید برای مدیریت روت بجای کینگ روت از برنامه SuperSuاستفاده کنید می توانید از Super-Sume استفاده کنید.

Super-Sume

 

می توان گفت تمام کسانی که گوشی شان را روت کرده اند با SuperSu آشنایی دارند. SuperSu یک نرم افزار کامل و حرفه ای برای مدیریت گوشی های روت شده است. این نرم افزار امکان دسترسی و مدیریت بر روی تمام برنامه های نصب شده در گوشی های روت شده را می دهد و برای جلوگیری از بسیاری مشکلات دسترسی می تواند مفید باشد.

قابل توجه کاربران Kingo Root:

اگر بعد از نصب برنامه و اجرای آن با پیغام re-launch و دسترسی به روت مواجه شدید ممکن است مشکل از هنگ کردن برنامه باشد. کافیست برنامه را force close کنید و مجددا اجرا کنید.

نکته: اگر شما گوشی تان را به صورت موقتی با استفاده از برنامه کینگ روت پیش از 4.5 روت کرده اید، ابتدا باید دستگاه خودتان را ریستارت کنید و سپس دوباره با استفاده از کینگ روت، آن را روت کنید و Super-Sume را نصب کنید.