Survival Ark : Zombie Plague Island

بازی Survival Ark : Zombie Plague Battlelands عنوانی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های اکشن و استراتژیک است که توسط تیم توسعه JOYNOWSTUDIO طراحی و منتشر شده است. داستان بازی از آنجایی آغاز می شود که ویروس “SEV” تقریبا جزیره ای را نابود کرده است. موجودات جهش یافته این جزیره کوچک را پر کرده اند. جانوران وحشی ، غول های وحشتناک و مردگان متحرک و تهدیدات بسیاری در این جزیره پنهان شده اند.

پناهگاه شما که آخرین کشتی در این جزیره است غیرنظامیان از این بیماری کشنده به این پناهگاه پناه آورده اند ، منتظر یک ناجی باشید که بتواند به آنها کمک کند تا از این فاجعه جان سالم به در ببرند. غذا ، آب ، تمام منابع در حال اتمام است. اگر پناهگاه سقوط کند ، همه توسط بیماری از بین می روند. شما تنها امید آنها هستید.

در گیم پلی بازی Survival Ark : Zombie Plague Battlelands بقا اولویت اول شما است ، اما شما نمی توانید فقط در پناهگاه مخفی شوید. هر قدم را با دقت انتخاب کنید. هر مرحله را با دقت انتخاب کنید و ممکن است در طول ماموریت ها با دشمنان بسیار قوی یا موجود تولید کننده ویروس مواجه شوید. در هر صورت شما باید جلو آنها ایستادگی کنید و آنها را از بین ببرید.

بازی Survival Ark : Zombie Plague Battlelands روایت آن در جزایر شبیه به بهشت روایت می شود و اکنون مکانی است که در همه جا آن ترس و خطر وجود دارد. جانوران در جنگل ، موجودات جهش یافته در هر بوته پنهان می شوند. در بازی مکان های زیادی وجود دارد که می توانید کشف کنید. برای زنده ماندن به همه چیزهایی که می یابید نیاز دارید. به هر قطره آب ، هر تکه گوشت ، هر تکه سنگ ، برای ساختن کشتی خود به همه آنها احتیاج دارید که برای ساختن کشتی خود مواد لازم را تهیه کنند.

اگر مکانی برای مخفی کردن ندارید نمی توانید زنده بمانید. یک پناهگاه بسازید و این کشتی شما برای زنده ماندن در این جزیره خواهد بود. جایی برای ضعف وجود ندارد. موجودات جهش یافته شایع هستند ، اراده همه چیز را در چشم خود پاره می کند. شما باید برای زندگی خود بجنگید.

ویژگی های Survival Ark : Zombie Plague Battlelands

  • بازی Survival Sandbox: منابع خود را جمع آوری کرده و هر آنچه را که در پناهگاه خود نیاز دارید ، کار کنید.
  • مکانیک گیم پلی ساده: کنترل ساده و اکشن سریع ،
  • طراحی بصری خوب: بهترین صحنه ای که تاکنون دیده اید ، توسط تیم هنرمندان حرفه ای ساخته شده است.
  • هیولا متنوع هستند: از گنجشک ها و قرقاول ها گرفته تا گرگ ها و خرس ها ، موجودات موجود در بهشت ​​جزیره آلوده و جهش یافته اند. گونه های مختلف دشمنان باید با سلاح ها و استراتژی های مختلف کشته شوند.
  • داستان غنی: داستانی هیجان انگیز و همهجانبه

بازی Survival Ark : Zombie Plague Battlelands عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های اکشن بقاء و استراتژی است که می تواند برای اوقات فراغت مناسب باشد. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.