دسترسی به شکلک های ایموجی با Swiftmoji – Emoji Keyboard

عرضه شده توسط کمپانی SwiftKey

به احتمال زیاد با SwiftKey Keyboard اشنایی داشته باشید. همانطور که می دانید این کیبورد به عنوان یکی از زیباترین و راحت ترین کیبوردهای عرضه شده برای اندروید شناخته می شود که بیش از 100 میلیون بار از سایت پلی استور دانلود شده است. این کیبورد توسط کمپانی معتبر SwiftKey عرضه شده است و همین کمپانی به تازگی کیبوردی جدید را تحت عنوان Swiftmoji – Emoji Keyboard عرضه کرده است؛ برای علاقه مندان به ارسال شکلک های ایموجی در هنگام نوشتن اس ام اس!

Swiftmoji---Emoji-Keyboard

ویژگی ها:

  • وجود شکلک های ایموجی جدید منحصر به فرد
  • دسترسی سریع و همیشگی به شکلک ها
  • پیدا کردن سریع ایموجی دلخواه
  • بدون نیاز به سوئیچ کردن برای دسترسی به ایموجی ها
  • دسترسی به آخرین شکلک های ایموجی

 

Swiftmoji – Emoji Keyboard به شما این امکان را می دهد تا همیشه به ایموجی ها همانند یک کیبورد مستقل دسترسی داشته باشید. با نصب این برنامه، به جای آن که به کیبورد دسترسی داشته باشید، در اصل شکلک های ایموجی برایتان نمایان می شوند که می توانید آنها را ارسال کنید. شکلک ها در این برنامه به گونه ای چیده شده اند که می توانید به شکلک دلخواه و مورد علاقه تان سریعا دسترسی داشته باشید و آن را ارسال کنید. اگر در هنگام اس ام اس نوشتن عادت به ارسال شکلک های ایموجی دارید، پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه بسته Swiftmoji – Emoji Keyboard را از دست ندهید.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download
bpnew1

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام