Sygic Professional Navigation

 برنامه مسیریابی قدرتمند سایجیک Sygic Professional Navigation 

فایل نصبی کرک شده + سخنگوی فارسی

تست شده و بدون مشکل

Sygic Professional Navigation یکی دیگر از بهترین و کاربردی ترین نرم افزارهای مسیریابی در جهان است که به صورت افلاین در مارکت اندروید عرضه شده است و و بی شک میتواند بهترین ابزار کاربردی روی سیسنم عامل اندوریدی شما هم باشد. با استفاده از این نرم افزار نقشه ی شهرها و کشورهای مختلف را با بهترین کیفیت در اختیار خواهید داشت و با هیچگونه محدودیتی در استفاده از ان مواجه نخواهید شد.

ویژگی ها:

  • دارای سخنگو جهت مسیر یابی اسان در زبان های مختلف
  • نقشه های سه بعدی با کیفیت بالا
  • کار فقط با Gps وبصورت افلاین
  • قابلیت اخطار سرعت غیرمجاز حهت ایمنی بهتر
  • دارای گرافیک بالا برای نقشه ها
  • دارای امکاناتی نظیر قبله نما و …
  • امکان اعلام وجود دوربین کنترل سرعت
  • اطلاع از خرابی جاده ها
  • پشنیبانی از زیان پارسی
  • محیط کاربری ساده و شکیل

این نرم افزار علاوه بر داشتن مزایای منحصر به فرد و اختصاصی همچون نقشه های 3 بعدی و راهنمای فارسی ازسایر مزیت هایی همچون نمایش جهت قبله، زمان اوقات شرعی، اطلاع از اب و هوا، سرعت و مسیر وزش باد، اطلاع از خرابی جاده ها و اعلام وجود دوربین کنترل سرعت در مسیر خود، اطلاع از نزدیکترین مراکز پلیس، بیمارستان، اتش نشانی، داروخانه، پمپ بنزین و … برخوردار است. با این نرم افزار چند منظوره در مسافرت های داخلی و خارجی از هر گونه نقشه های کاغذی و یا پرس و جو کردن ادرس از افراد محلی بی نیاز باشید.

نرم افزار سایجیک یا Sygic Professional Navigation بهترین برنامه جهت یابی GPS میباشد که بدون نیاز به اینترنت هم میشود از ان استفاده کرد. یکی از برترین قابلیت های این برنامه را میتوان به سیستم رهیاب ان اشاره کرد که قادر است با دریافت مقصد از شما در ابتدای کار بهترین مسیر ممکن را به شما پیشنهاد کرده و در صورت متمایل بودن و عبور از ان مسیر، طی راه نیز شما را بر اساس راهنمایی های صوتی که شامل زبان شیرین فارسی هم میشود راهنمایی کند و در صورت عبور از مسیر اشتباه برنامه به صورت خود کار این اتفاق را تشخیص و بلافاصله بهترین مسیر را پیشنهاد خواهد داد. نرم افزار جی پی اس و مسیر یابی Sygic با داشتن نقشه های قابل استفاده در حالت افلاین، فارسی و سه بعدی از شهرهای مختلف ایران و جهان نجربه و امکانات تکرار نشدنی را در اختیار کاربر قرار میدهد که تاکنون هیج برنامه ای در این زمینه قادر به انجام ان نبوده است و بی شک همین امر این برنامه را به یکی از پرطرقدار ترین برنامه های مسیر یابی تبدیل کرده است. لازم به ذکر است که Sygic Professional Navigation دارای دو گوینده است (زن و مرد) است که به انتخاب شما تمام راهنمایی های مسیر را توسط سیستم بصورت صوتی اعلام میکنند. با این نرم افزار مسیر خود را در جاده و خیابان به راحتی پیدا کنید.