بازی هیجان انگیز و پر زد و خورد Syndicate City: Anarchy

با گرافیک مناسب و جزئیات بالا

گیم پلی سرگرم کننده و چالش برانگیز در سبک مبارزه ای

محصول استودیوی CYSCORPIONS کشور فیلیپین

نسخه معمولی + نسخه مود شده

به همراه فایل دیتا + ویدئوی گیم پلی بازی

کسب امتیاز 4.3 از 5 در گوگل پلی

یکی از سبک های محبوب بازی های ویدئویی از ابتدا تا کنون، سبک مبارزات خیابانی بوده است که نسبت به دیگر سبک ها و ژانرهای بازی، توجه کمتری به آن شده است. اگرچه سری بازی های GTA تا حد زیادی جای خالی چنین بازی هایی را پر کرده اند، اما باز هم نمی توان گفت که 100% از این دست بازی ها به حساب می آیند. با اینکه در این سبک از بازی ها ، نمونه های زیادی وجود ندارد، اما از میان همان تعداد کم، آثار جالبی می توان یافت. بازی Syndicate City: Anarchy یکی از همین بازی ها می باشد که سرتاسر مربوط به دنیای مبارزات خیابانی می باشد.

 

Syndicate-City-Anarchy

 

ویژگی ها :

  • گرافیک عالی و جزئیات بسیار بالا به نسبت حجم
  • گیم پلی سرگرم کننده و جذاب
  • سبک مبارزات خیابانی
  • وجود 12 گنگ و مافیای خیابانی در شهر
  • قابلیت استفاده از نیروهای ویژه
  • وجود شخصیت های مختلف
  • قابلیت انجام کومبوهای چندگانه
  • وجود رئیس های خطرناک در پایان هر مرحله

معرفی و بررسی بازی Syndicate City: Anarchy

بازی Syndicate City: Anarchy یک بازی اکشن و مهیج سه بعدی با گرافیک عالی در سبک مبارزات خیابانی می باشد که توسط استودیوی KLab Cyscorpions کشور فیلیپین تهیه و به صورت رایگان عرضه شده است. این بازی مستقیماً از روی بازی قدیمی Syndicate Wars الگوبرداری شده است و بسیاری از موارد اصلی آن، مشابه این بازی می باشند به طوری که حتی سازندگان بازی اسم دیگر این بازی را Syndicate Wars: Anarchy نامیده اند. بازی Syndicate City: Anarchy داستان شهری پر مخاطره به نام Donnybrook را بازگو می کند. جایی که هیچ قانونی وجود نداشته و کسی هم نمی تواند جلوی خلافکاران را بگیرد.

همچین مکانی، مستعد جذب گنگ های خطرناک است. همانطور که گفتیم، در شهر Donnybrook هیچ قانونی وجود ندارد. در این شهر 12 گنگ و گروه شورشی وجود دارد که هر کدام منطقه ای از این شهر را تصاحب کرده اند. شما باید با انتخاب یکی از این گنگ ها، به عنوان رهبر آن گروه ایفای نقش کنید. وظیفه شما ساخت یک گنگ کامل است. باید افراد گنگ خود را انتخاب کرده و آن ها را آموزش دهید. هدف اصلی شما کنار زدن رقبایتان یعنی گنگ های دیگر است. در این راه باید با حمله به مقر دشمنان و استفاده از سلاح های مختلف (به ویژه سلاح های سرد) به مبارزه با آن ها رفته و منطقه آن ها را تصاحب کنید.

دشمنان شما هم افرادی شرور و پر خطر هستند و برای نابودی شما از چیزی مضایقه نمی کنند. شما در هر محله، می بایست به مبارزات خیابانی بروید و با دشمنانتان به صورت رو در رو درگیر شوید. بعد از از پای در آوردن چند دشمن، نوبت به رئیس اصلی آن ها می رسد که قطعاً برای شما چالشی بسیار سخت تر خواهند بود. شما می توانید از ضربات مشت و لگد استفاده کرده و هر چند دقیقه یک بار، یک ضربه مرگبار و پر قدرت بزنید. بعد از استفاده از این قابلیت، تا وقتی که نیروی شما مجدداً بازیابی شود، نمی توانید از این قابلیت استفاده کنید.

با تصاحب مناطق بیشتر، پول بیشتری به دست میاورید و می توانید با پول های به دست آمده کارهای مختلفی بکنید. گنگ خود را گسترش دهید و به دشمنان و رقیب های خود نشان دهید که رئیس اصلی این شهر چه کسیست.