جدید

ربات هوشمند کلش آف کلنز مخصوص گوشی های اندروید ( VIP )

نیازمند به روت

قابل نصب و استفاده بر روی گوشی اندرویدی بدون نیاز به ویندوز

مشاهده کامل پست فقط برای کاربران VIP مقدور است 

همان طور که اطلاع دارید وب سایت برترین های اندروید برای اولین بار در ایران و مثل همیشه یکه تاز ، چند ربات برای بازی Clash Of Clans معرفی کرد که یکی از بهترین های این ربات ها روبات معروف Clashbot بود که نسخه پرمیوم و پولی آن نیز توسط همین وب سایت عرضه شد . این ربات ها عالی بودند ولی محدودیتی در استفاده داشتند و آن هم محدودیت استفاده بر روی ویندوز و عدم استفاده بر روی خود دیوایس اندرویدی . اما امروز برای کاربران قصد معرفی رباتی را داریم که مانند Clashbot قادر به انجام کلیه عملیات های انسانی به صورت خودکار است و مزیت اصلی آن هم قابلیت استفاده بر روی گوشی های اندرویدی است . 

قابل توجه تمام کاربران لطفا توجه نمایید :

مدت زیادی است باخبریم مدیران تعدادی از کانال ها یا حتی فروم ها با عضویت در بخش Vip ما ، یک بار هزینه عضویت را پرداخت می کنند و سپس برنامه های VIP ما را در کانال ها یا فروم های خود پخش می کنند . طبق آنالیزی که بر روی برنامه های این کانال ها داشتیم در 20% موراد برنامه اصلا چیزی که ما معرفی کردیم نبوده و مدیر کانال چیز دیگری را قرار داده !!!! در بقیه موارد هم برنامه همان برنامه بخش VIP ما بوده ولی آلوده به ویروس و رت است  و چون کانال ها هم از یکدیگر کپی می کنند و فقط به فکر افزایش ممبر و عضو هستند و اصلا برایشان اهمیت ندارد ماهیت برنامه چیست این ویروس ها دست به دست و کانال به کانال می چرخد به طوی که با نصب یکی از این برنامه های ویروسی بر روی گوشی خود ، کل اطلاعات تماس ، مخاطبین ، گالری شما در اختیار مدیر کانال قرار می گیرد.

حتی وی قادر است با گوشی شما شماره بگیرد و حتی اس ام اس بفرستد. مطمئن باشید کانال ها عاشق چشم و ابروی شما نیستند که خودشان اینجا هزینه پرداخت کنند و سپس برایتان برنامه های رایگان قرار دهند. پس به جای انجام ریسک های 100% با عضویت در بخش VIP ما با قیمت بسیار ناچیز 8900 تومان که آن هم تماما خرج هزینه های سرور و هاست و دامین و …. می شود ، هم از منابع پاک استفاده کنید و هم مقداری از سایت خودتان حمایت کنید ضمن اینکه تبلیغات سایت نیز به طور کامل برای اعضای VIP از بین می رود. حتی با 4 ماه عضویت در بخش VIP می توانید شرایط ثبت نام در بخش VIP+ را به دست آورید.

این رویه برای مطالب VIP+ وجود ندارد و هیچ مطلبی از این بخش پخش نخواهد شد …

چرا که اساس کار این بخش کلا متفاوت است …

ما از پخش شدن مطالب بخش VIP آگاه هستیم! چرا که ثبت نام در این بخش ارزان و ساده است و کانال های زرد فکر نکنند که خیلی زرنگ هستند! ولی انتخاب را با شما کاربر محترم گذاشته ایم که از سایت ما دانلود کنید بدون ریسک و با اطمینان خاطر و ساپورت عالی یا در دام کانال های ویروسی و کلاهبردار که حتی مدیرانشان را نمی شناسید بیفتید و خودتان با دست خودتان ویروس دانلود کنید و اطلاعاتتان را به فنا دهید ….چرا که هرکسی در این بخش می تواند با پرداخت 8900 تومان مطالب بخش vip ما را سرقت کند و به اختیار خود ویروسی و پخش کند. دقت نمایید بستن بخش VIP و جلوگیری از پخش مطالب این بخش چند ثانیه از وقت ما را بیشتر نمی گیرد اما هدف از باز بودن این بخش قدرت انتخاب و اختیار دادن به کاربران است که بتوانند هم فایل های سالم دریافت کنند هم با 4 ماه عضویت در این بخش لازمه عضویت در بخش بسیار ویژه VIP+ را به دست آورند. کانال های سارق به خوبی آگاه هستند که با استفاده از نام سایت Apktops و تیتر های قرمز ” مطلب Vip سایت برترین های اندروید ” حرص و طمع کاربران را به مطالب خود جلب کنند اما کاربر مصرف کننده باید درست انتخاب کند.

پس امیدواریم که عاقلانه انتخاب کنید …

ویلا یاب