Taichi Panda

بازی زیبای Taichi Panda

گرافیک عالی و طراحی های سه بعدی
گیم پلی حرفه ای در سبک Role Playing یا نقش آفرینی
محصول استودیوی Snail Games USA Inc
با بیش از 10 میلیون دانلود و کسب امتیاز 4.1 از 5.0 در گوگل پلی

توجه: بازی آنلاین بوده و ممکن است در هر بار اجرای بازی مقداری اطلاعات (دیتا) دانلود شود.

بازی Taichi Panda یک بازی آنلاین و هیجان انگیز در سبک RPG یا نقش آفرینی است که توسط استودیوی Snail Games USA تولید و برای سیستم عامل های موبایلی عرضه شده است. این بازی آنلاین، با گرافیک مناسب و حرفه ای و همچنین سبک منحصر به فردی که دارد، علاقه مندان زیادی پیدا کرده است. شما در این بازی در نقش قهرمانانی هستید که بر علیه دشمنانی ستمگر به پا خواسته اند. در ادامه به ویژگی های بیشتر بازی Taichi Panda می پردازیم.

ویژگی ها:

  • گرافیگ جذاب و فانتزی
  • مبارزه با انبوهی از دشمنان به صورت گدوهی
  • امکان ارتقا قهرمانان و قدرتهای آنها
  • امکان تشکیل اتحاد چند نفره
  • یکی از بهترین صداگذاری ها در میان بازی ها
  • دنیای بسیار بزرگ و Open World


معرفی و بررسی بازی Taichi Panda

بازی Taichi Panda یک بازی بسیار عالی و جذاب در سبک رزمی و مبارزه ای نقش آفرینی است که توسط کمپانی بازی سازی Snail Games USA Inc کشور آمریکا برای دستگاه های با سیستم عامل آی او اس و اندروید ساخته و عرضه شده است. داستان بازی Taichi Panda در سرزمین های افسانه ای Ozar که در آن موجوداتی اسرار آمیز وجود دارند اتفاق می افتد.

در این بازی شما پا به دنیایی می گذارید که مثل آن را جای دیگری ندیده اید. سرزمین هایی اسرار آمیز و شگفت آور که در آن ها موجودات مختلف و افسانه ای زیادی حضور دارند. در بین این موجودات، شیاطین زیادی هم وجود دارند که با جمع آوری نیروهای خود، قصد نابود کردن دیگر موجودات این سرزمین را دارند. شما در این بازی در نقش قهرمان اصلی داستان یعنی پاندای تایچی کار و یاران او خواهید بود و وظیفه شما برقراری تعادل و بازگرداندن آرامش به این سرزمین ها می باشد. دشمنان شما در نقاط مختلف این سرزمین در حال گسترش فعالیت های خود هستند و شما می بایست با کمک دوستانتان، در سفری مخاطره آمیز با دشمنان رو به رو شده و آن ها را متوقف کنید.

گرافیک بسیار حرفه ای و پر جزئیات بازی Taichi Panda اولین نکته ای خواهد بود که توجه شما را به خود جلب می کند. طراحی های سه بعدی، افکت های حرفه ای و شخصیت های فانتزی و تخیلی، این بازی را به یک بازی حماسی و فانتزی تبدیل می کنند. بخش گیم پلی بازی که در سبک MMORPG می باشد نیز بسیار تحسین برانگیز می باشد. شما در این بازی نقش آفرینی می توانید شخصیت های مختلف گروه خود را انتخاب کرده و آن ها را ارتقاء دهید. همچنین قابلیت کسب مهارت های جدید نیز برای شخصیت ها در نظر گرفته شده است. بازی Taichi Panda به جز بخش اصلی و مرحله ای، دارای بخش آنلاین برای رقابت با دیگر بازیکنان به صورت اینترنتی می باشد.