تماس و پیامک رایگان با Talk2 PH: Free Calls & SMS

امکان برقراری تماس با شماره مجازی فیلپین

دریافت شماره مجازی قابل استفاده در برخی از برنامه های اجتماعی

برنامه Talk2 PH: Free Calls & SMS به کاربران این امکان را می دهد تا بتوانند تماس و اس ام اس رایگان با شماره فیلیپین داشته باشند. به این ترتیب شما می توانید با دوستان و افراد خانواده در ارتباط باشید. برای این که بتوانید با استفاده از این نرم افزار تماس و پیامک رایگان داشته باشید باید در کشور فیلیپین زندگی کنید. البته اگر در فیلیپین زندگی نمی کنید، می توانید از این برنامه به عنوان یک مسنجر استفاده کرده و با کسانی که آن را بر روی گوشی همراه خود نصب دارند، در ارتباط باشید.

Talk2-PH

ویژگی ها:

• تماس و اس ام اس رایگان: با نصب این برنامه می توانید به تماس های رایگان و ارسال اس ام اس به صورت رایگان دسترسی داشته باشید. بعد از ثبت نام در این نرم افزار به 5 دقیقه تماس صوتی رایگان و 300 اس ام اس رایگان دسترسی خواهید داشت.

اس ام اس ماهانه رایگان: توسط نرم افزار تالک تو، به صورت ماهیانه 100 اس ام اس رایگان دریافت خواهید کرد. به این ترتیب اگر در کشور فیلیپین زندگی می کنید می توانید کماکان با دوستان خود در ارتباط باشید.

ارتباط با آشنایان بدون نیاز به وای فای: کسانی که از Talk2 استفاده می کنند و در کشور فیلیپین به سر می برند می توانند بدون نیاز به اتصال اینترنت با کسانی که میشناسند در ارتباط باشند؛ بر خلاف برنامه های وایبر، اسکایپ، فیس بوک مسنجر، ویچت و … که برای استفاده از آنها نیاز به اتصال اینترنت می باشد.

امکان دریافت اس ام اس رایگان جدید: هر کاربری که در برنامه تاک تو ثبت می کند دارای یک کد اختصاصی است. هرگاه کاربری با استفاده از کد شما در این نرم افزار ثبت نام کند 50 اس ام اس رایگان جدید دریافت خواهد کرد.

همگام سازی دفترچه تلفن مخاطب ها: این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که در آن تمام مخاطبین های داخل سیم کارت در برنامه تاک تو به شما نمایش داده می شود و نیاز به ایمپورت کردن دستی آنها نیست.

 توجه: بعد از ثبت نام در این نرم افزار یک شماره کشور فیلیپین (در صورتی که در همین کشور زندگی کنید) به شما تعلق خواهد گرفت که با دادن آن به دوستان و افراد خانواده تان می توانید با همین شماره به صورت رایگان در ارتباط باشید. همچنین حتی اگر در فیلیپین زندگی نمی کنید یا محدودیت استفاده شما از این نرم افزار تمام شده است می توانید از آن به عنوان یک مسنجر استفاده کنید تا با کسانی که این مسنجر را بر روی گوشی خود نصب دارند، بتوانید از طریق اینترنت در ارتباط باشید.

اما نکته مهمی که وجود دارد دریافت شماره مجازی است. با ثبت نام در این برنامه یک شماره مجازی به شما اختصاص می یابد که از آن در اکثر مسنجر ها می توانید استفاده کنید. ولی این برنامه یک اشکال بزرگ دارد و آن این است که برای ثبت نام و دریافت شماره مجازی جدید نیاز به وارد کردن یک شماره واقعی (شماره موبایل های ایران) و دریافت کد فعال سازی دارید.