بازی آنلاین نبرد تانک ها Tank Strike – battle online

Tank Strike – battle online در حقیقت یک بازی استراتژیک 3 بعدی در زمینه نبرد با تانک می باشد. در این بازی شما با بهره گیری از تاکتیک ها و روش های جنگی متفاوت از قبیل فرار،هدف گیری و تیراندازی به نبرد با دشمنان می پردازید.

 tank-strike-battle-online

ویژگی ها :

  • تجهیز تانک با سلاح های فوق العاده
  • تغییر در تانک ها طبق سلیقه خودتان
  • نبردهایی با رده بندی همراه با جایزه
  • قابلیت از بین بردن بناها
  • جلوه های واقعی 3 بعدی،از حالت تانک تا مدل نقشه ها
  • سلاح های ویژه،لیزر،مسلسل،موشک و هدایت شونده های هسته ای

نقد و بررسی بازی Tank Strike – battle online

در Tank Strike – battle online بازی آنلاین نبرد تانک ها اندروید شما وارد محیطی بسیار جالب و هیجان انگیز می شوید که در آن بعد از سپری کردن مراحل ابتدایی از قبیل انتخاب نوع تانک و دیدن آموزش های مقدماتی وارد درگیری های نفس گیر خواهید شد. Tank Strike – battle online بازی آنلاین نبرد تانک ها اندروید یک بازی فوق العاده اکشن به حساب می آید،از دیگر خصوصیات این بازی آنلاین بودن آن نیز می باشد. جلوه های 3 بعدی ساخته شده در بازی بسیار جالب و کاربر پسند است،شما به راحتی می توانید در بازی بناها و معماری های موجود را تخریب کنید.

شما در Tank Strike – battle online بازی آنلاین نبرد تانک ها اندروید با بهره گیری از استراتژی های مناسب، حالت های مختلف جنگیدن و سلاح های موجود در بازی از قبیل موشک، مسلسل و حتی موشک های هسته ای می توانید دشمنان خود را به نابودی بکشانید. یکی دیگر از ویژگی های این بازی شرکت در درگیری های چند نفره به صورت یک مسابقه می باشد که بسیار هیجان انگیز است و در نهایت به کسی که در این دوره قهرمان شود جوایزی داده خواهد شد که این امکان جذابیت خاصی به بازی بخشیده است.