Tank Tactics بازی آنلاین تاکتیک های مربوط به تانک ها

Tank Tactics نام یک بازی استراتژیکی برای اندروید می باشد که برای اجرای بازی باید به اینترنت دسترسی داشته باشید. این بازی در مورد نبرد بین تانک ها می باشد که اکنون فرماندهی آن ها به شما واگذار شده است و باید دید که در نبرد مربوط به تانک ها چه حرفه و تاکتیکی را برای پیروزی پیاده سازی خواهید کرد. با حمله به نیرو و تانک های دشمنان می توانید منظقه آن ها را تصرف کنید و منابع و بخش هایی که آن ها در اختیار داشتند را برای خود دریافت کنید. بازی توسط استودیو بازی سازی Forgamer LTD طراحی شده است که به صورت کاملا رایگان انتشار یافته است.

دانلود Tank Tactics

ویژگی ها :

  • بازی در مقابل 105 تانک مختلف
  • شرکت در نبرد های تاریخی
  • دارا بودن 3 جناح مختلف با تانک های مخصوص به هر جناح
  • بازی به صورت تکی در مقابل سایر بازیکنان
  • شرکت در بخش های چند نفره بازی
  • سازگار با انواع گوشی و تبلت ها

معرفی بازی Tank Tactics

در نبرد مربوط به تانک ها شرکت کنید و تاکتیک و روش هایی که برای پیروزی در ذهن دارید را روی آن ها پیاده سازی کنید. با نابودی هر یک از دشمنان خود می توانید منظقه آن ها را تسخیر کنید. در ابتدای بازی باید جناح خود را تعیین کنید که 3 جناح در بازی وجود دارد. با پیوستن به هر یک از این بخش ها می توانید از نیرو و تانک هایی برخوردار شوید که در سایر جناح ها موجود نمی باشد. شما قادر هستید تا در نبرد های چند نفره شرکت کنید و برای پیروزی خود از میان ده ها رقیب دیگر بالا بیایید و در نهایت پیروز بازی شما باشید.

 


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

bpnew1
download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام