Tattoo my Photo 2.0

تتو کردن تصاویر با Tattoo my Photo در اندروید

نسخه پچ شده برنامه

Tattoo my Photo به امکان امتحان کردن تتوهای مختلف بدون درد! را بر روی بدن می دهد. توسط این برنامه قادر خواهید بود تا بر روی قسمت های مختلف بدن خود تتو مجازی قرار دهید.

Tattoo-my-Photo

ویژگی ها:

  • انتخاب کردن تصویر مورد نظر از گالری یا گرفتن عکس جدید توسط دوربین
  • دارا بودن تتوهای متفاوت و قابل انتخاب توسط کاربران
  • وجود تتوهای اختصاصی برای دختران و پسران
  • قابلیت چرخش، تغییر سایز و به اشتراک گذاری تتوها و عکس ها

 با استفاده از برنامه Tattoo my Photo می توانید به صورت مجازی در گوشی تان اقدام به تست انواع تتوهای مختلف بر روی بدن خود بنمایید. تنها کافی است که یک تصویر از گالری گوشی خود انتخاب کنید با استفاده از دوربین گوشی تان یک تصویر جدید بگیرید و تتو را بر روی قسمت مناسب در تصویر قرار دهید. شما می توانید تصویر را بچرخانید، ادیت کنید و یا به اشتراک بگذارید تا دوستانتان نیز قادر به مشاهده تتو انجام شده باشند. برنامه Tattoo my Photo به گونه ای طراحی شده است که در آن هم دختران و هم پسران امکان استفاده از تتوها را دارند و تتوها به صورت دسته بندی شده برای افراد قرار داده شده است.

در Tattoo my Photo تتوهای متفاوتی گنجانده شده است که انتخاب کردن آنها با شما خواهد بود. تنها کافی است تا تصویر مورد نظرتان را برای انجام تتو مناسب باشد، را انتخاب کنید و سپس تتو مورد نظرتان را بر روی ان قرار دهید. در ادامه می توانید این برنامه را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.