افزایش تعداد ممبر های کانال با برنامه ممبربگیر تلگرام

محصول از شرکت پارت سیلیکون کشور ایران

آیا دنبال راهی برای درآمد زایی هستین ؟ یا مدیر کانال هستین و می خواهید ممبر های کانال رو افزایش بدید ؟ برنامه ممبربگیر تلگرام یا همان تله ممبر یک برنامه ایرانی می باشد که شما می توانید با استفاده از این برنامه به راحتی با عضو شدن در کانال ها موجودی سکه خود را افزایش بدین و با سکه های بدست آمده یا تعداد ممبر های کانال خود را افزایش بدید و یا شارژ رایگان ایرانسل ، همراه اول و رایتل دریافت کنید.

telemember

امکانات برنامه ممبربگیر تلگرام

  • دریافت سکه رایگان براحتی با عضو شدن در کانال های بقیه
  • گزینه فروش سکه ها در برنامه (حداقل 100سکه)
  • جذب سریع ممبر برای کانال شما (عضوگیر)
  • سفارش افزایش ویو پست ها (بازدیدگیر ، تله ویو)
  • دسته بندی موضوعی کانال ها
  • امکان عضویت خودکار در کانال ها
  • تنظیمات : امکان عدم نمایش تصاویرکانالها برای صرفه جویی در مصرف اینترنت و امکان غیرفعال سازی باز شدن خودکار کانال ها

 معرفی برنامه ممبربگیر تلگرام (تله ممبر):

برنامه ممبربگیر تلگرام (تله ممبر) یکی از بهترین برنامه های ایرانی به شمار میرود که امکان افزایش تعداد اعضای کانال های خودتان را بصورت رایگان برای شما فراهم می کند. شما می توانید به راحتی در کانال هایی که برای شما نمایش داده می شود عضو بشوید و به ازای هر عضویت یک سکه رایگان دریافت کنید. حتی می توانید بدون عضویت در کانال ها سکه بخرید. با سکه هایی که در حساب خودتان دارید می توانید سه کار انجام دهید: بفروشید ، شارژ رایگان ایرانسل ، همراه اول و رایتل دریافت کنید و یا درخواست ممبر کنید تا تعداد ممبر های کانال شما افزایش بیابد. برای افزایش کیفیت کارایی برنامه طراحان توانسته اند تا جلوی ثبت نام شماره های مجازی را بگیرند تا کیفیت ممبرهای برنامه را چندین برابر کنند.

نکته: شما برای استفاده از برنامه باید به حساب تلگرام خود وارد بشید که طراحان یا پشتیبانی این برنامه هیچ دسترسی به اکانت شما ندارند و شما مستقیم در Telegram لاگین می‌کنید.