بازی فکری خاطره انگیز خانه سازی TETRIS Blitz

عرضه شده الکترونیک آرتر (EA)

نسخه معمولی + نسخه مود شده بازی تتریس 

کمپانی بزرگ الکترونیک آرتز یا به اختصار EA یکی از بزرگترین و محبوب ترین کمپانی های بازی سازی است که سال های سال در زمینه عرضه بازی برای کنسول های مختلف فعالیت داشته است و در این مدت بازی هایی بی نظیری نظیر نید فور اسپید یا گیاهان و زامبی ها برای کنسول های مختلف عرضه کرده است که به عنوان شاهکارهایی در زمینه بازیسازی به حساب می آیند. این بار هم این شرکت دست به ابتکاری جدید زده است تا خاطره بسیاری از گیمرهای قدیمی را زنده کند. شرکت الکترونیک ارتز به تازگی اقدام به معرفی TETRIS Blitz کرده است که بدون شک این بازی خاطره های بسیاری از افراد را دوباره زنده خواهد کرد!

TETRIS Blitz v4.1.2 دانلود بازی تتریس خانه سازی

ویژگی های بازی خانه سازی اندروید (تتریس)

  • دارای گیم پلی نوستالوژیک بسیار جذاب
  • ردیف کردن یک سطر برای حذف کردن آن
  • استفاده از رنگ های بسیار دیدنی و چشم نواز
  • وجود بوسترهای مختلف در طی بازی
  • دارای گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده

TETRIS Blitz همان بازی خانه سازی معروف یا تتریس می باشد که این بار به شکلی حرفه ای تر به گوشی های اندرویدی آمده است تا تجربه ای بی نظیر برای علاقه مندان به این سبک از بازی ها به وجود بیاید. در این بازی شما باید شکل های هندسی که از سمت بالای بازی وارد میشوند را کنترل کرده و به گونه ای آنها را کنار هم دیگر قرار دهید که یک ردیف را پر کنند تا با هم حذف شوند. در طول بازی حالت های توربو مختلفی برایتان وجود دارد که می توانید از انها استفاده کرده و بازی را پیش ببرید.

در بازی TETRIS Blitz حالت های مختلفی از شکل ها برای ساخت خانه در اختیارتان قرار خواهد گرفت. پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه بازی جدید Electroinc Arts را از دست ندهید.