برنامه تکستگرام Textgram – Write On Photos

نسخه فول آنلاک با تمام قابلیت ها

بیش از 50 میلیون دانلود از پلی استور

دانلود نرم افزار اضافه کردن متن روی عکس اندروید

Textgram برنامه ای جهت اضافه کردن متن به عکس ها می باشد. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید به سادگی متن های دلخواهتان را به تصاویر اضافه کنید. این نرم افزار دارای امکانات بسیار عالی و بی نظیری است که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

textgram

ویژگی ها:

  • استفاده از فونت های مختلف
  • اعمال فیلترهای مختلف برای متن
  • قابلیت به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • کارکرد بسیار ساده و راحت
  • دارای محیطی جذاب و کاربرپسند

شاید بارها تصاویری که بر روی آنها متن های مختلف مانند سخن بزرگان، شعر، توصیه، ترفند، نکات و … را نوشته باشند مشاهده کرده باشید. این گونه تصاویر را می توان با استفاده از فتوشاپ ایجاد کرد. اما اگر علاقه مند به استفاده از فتوشاپ نیستید پیشنهاد می کنیم از برنامه Textgram استفاده کنید. این نرم افزار امکان اضافه کردن هرگونه متنی به تصاویر را دارا می باشد.

کارکردن با Textgram بسیار ساده می باشد و کافی است تصویر مورد نظرتان که می خواهید متن را بر روی ان قرار دهید انتخاب کرده و سپس با استفاده از ابزار نوشتاری درون برنامه، متن دلخواه را اماده کرده و آن را در مکان مورد نظرتان از عکس قرار دهید. قابلیت انتخاب کردن نوع فونت دلخواه در تکستگرام افزوده شده است. از طرفی می توانید برای فونت انتخاب شده فیلتر نیز انتخاب کنید تا زیبایی متن نوشته شده افزایش یابد. در آخر می توانید تکست فوتو های ساخته شده تان را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.