نرم افزار مبدل The Audio Converter برای اندروید

قابلیت نصب بر روی انواع گوشی و تبلت های اندروید

مدت زمان زیادی از عرضه برنامه های مبدل نمی گذرد. قبل از این که برنامه های مبدل پا به عرضه بگذارند، روش تخصصی برای تبدیل فرمت های مالتی مدیا به یکدیگر وجود نداشت و به همین دلیل اگر کاربری قصد داشت فرمتی را تبدیل کند، به صورت کلی از این کار صرف نظر می کرد، چرا که انجام این کار تنها با استفاده از نرم افزارهایی بسیار تخصصی که در زمینه میکس و مونتاژ فیلم ها وجود داشتند، امکان پذیر بود و کاربران معمولی به هیچ وجه قادر به انجام آن نبودند و حتی می توان گفت برای کاربران معمولی، این عمل غیر ممکن بود!

Audio-Converter

ویژگی ها:

  • قابلیت تبدیل انواع فایل های صوتی به فرمت های MP3, M4A, AAC, FLAC, MMF, OGG, WAV, و WMA
  • تبدیل Convert mp4 to mp3, convert flac to mp3, convert amr to mp3, convert wma to m4a, convert 3gp to mp3, convert m4a to mp3, convert mp3 to ogg, convert wma to aac
  • تبدیل انواع فرمت های تصویری به فرمت های صوتی پشتیبانی شده
  • جداسازی فایل های صوتی از فیلم های تصویری
  • قابلیت تبدیل کردن فایل های دریافت شده از طریق video messages یا همان MMS
  • قابلیت دسترسی به فایل های تبدیل شده از طریق فایل منیجر خود برنامه

 

اما عرضه شدن نرم افزارهای مبدل برای کامپیوتر، مقدمه ای بود تا برای تبدیل فایل ها ابزارهایی تخصصی ارائه شوند که کاربران با استفاده از انها بتوانند انواع فرمت های مختلف مالتی مدیا را به یک دیگر تبدیل کنند. به طوری که هم اکنون شاهد آن هستیم که برای تمام فرمت های صوتی و تصویری مختلف نرم افزارهایی جهت تبدیل ارائه شده است به طوری که می توان گفت هیچ فرمتی وجود ندارد که در حال حاضر نرم افزاری برای تبدیل ان وجود نداشته باشد.

بعد از استقبال بی نظیری که از سیستم عامل اندروید به وجود امد، مدتی است که شاهد عرضه نرم افزارهای مبدل برای این سیستم عامل نیز بوده ایم که شرکت های توسعه نرم افزاری، نرم افزارهای مختلفی برای تبدیل فرمت در گوشی طراحی و عرضه کرده اند. یکی از همین نرم افزارها که در جهت تبدیل فایل های صوتی عرضه شده است، The Audio Converter نام دارد که کاربران با استفاده از آن قادر خواهند بود تا انواع فرمت های صوتی مختلف را به یک دیگر تبدیل نمایند.

با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود تا فایل های صوتی و تصویری مختلف را به فرمت های MP3, M4A, AAC, FLAC, MMF, OGG, WAV, و WMA تبدیل نمایید. این نرم افزار می تواند هر فرمتی را بخواند (تمام فرمت های صوتی و تصویری) و آن را به فرمت های مذکور تبدیل نماید.