جدیدترین نسخه بازی The Bard’s Tale اندروید

منتخب بهترین بازی سال 2012 توسط چند کمپانی معتبر

حجم فایل دیتا پس از اکسترکت 3.31 گیگابایت

( قبل از نصب بازی از خالی بودن این مقدار فضا بر روی مموری خود مطمئن باشید ) 

اجرای 100% آفلاین ( تست شده بر روی نوت 3 اندروید 5)

امتیاز در گوگل پلی : 4.7 از 5 

The Bard’s Tale را می توان یکی از مطرح ترین و بهترین بازی های سبک اکشن داستانی اندرویدی دانست که توانسته رتبه های بسیار خوبی را هم در گوگل پلی کسب کند و جوایزی را هم نصیب خود گرداند . داستان بازی به این صورت است که شما در این بازی در نقش مردی به نام بارد قرار دارید که ماجراجوی داستان بازی است و باید توسط مبارزه و سلاح ها و راهکارهایی که در اختیار دارد از محلی که در آن زندانی است بگریزد و در این راه با دشمنان و مشکلاتی که بر سر راهش قرار می گیرند هم مبارزه کند .

The Bard’s Tale 1.5.1

 

البته سبک و داستان بازی به همین سادگی که ما مطرح می کنیم نیست بلکه بازی به طور کامل شما را درگیر خود خواهد کرد و از آن لذت می برید. مراحل بازی بسیار متنوع است و شما در این بین باید مکان هایی واقعی از جمله شهرها، جنگل ها ،رودخانه ها ، برج ها و انواع سیاه چاله های مخفی و کوهستان های پوشیده از برف، غارها، مقبره های خالی از سکنه و … را تجربه نمایید . مراحل بازی به هیچ عنوان کسل کننده و خسته کننده نیست و در هر مرحله موارد جدیدی را اکتشاف می کنید که زیبایی بازی را دو چندان خواهد کرد.

این بازی دارای امتیاز 4.6 از 5.0 در گوگل پلی می باشد. برای دانلود این بازی بسیار زیبا و مطالعه راهنمای نصب و استفاده از فایل دیتا به ادامه مطلب همین پست از سایت Apktops مراجعه نمایید. 

محل کپی دیتا: Android/Data