بازی سواره فقیر برای اندروید The Beggar’s Ride

دارای گیم پلی پازلی بسیار چالش برانگیز
گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده
فروش با قیمت 3.99 دلار در پلی استور

+ به همراه تریلر رسمی بازی

شبی یک مرد فقیر ماسکی جادویی را پیدا می کند که کلید راه یابی به جهانی مخفی است؛ به این صورت که مرد با زدن ماسک بر روی صورتش به جهانی دیگر که به نام “آن طرف باران” شناخته می شود، وارد می شود. این کار برای یک قهرمان امکان پذیر است اما به هر حال مردی که ماسک را یافته است، تنها یک گدا است. با زدن ماسک بر روی صورت، پیرمرد به جهانی زیبا وارد می شود که باعث می شود تا او با پازل های چالش برانگیز و ماجرایی روبه رو شود که وظیفه حل کردن این پازل ها بر عهده شما خواهد بود.

The-Beggar's-Ride

ویژگی ها:

  • گیم پلی پازلی بسیار جذاب و سرگرم کننده
  • دارای گرافیک اچ دی خیره کننده و عالی
  • وجود مراحل متعدد و جذاب
  • حل کردن پازل ها و معماهای متفاوت
  • انجام بازی در محیط های مختلف
  • صداگذاری بسیار حرفه ای و پیشرفته

 The Beggar’s Ride بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که در آن شما در نقش پیرمردی که به دلیل زدن ماسک بر روی صورتش به جهانی دیگر وارد شده است، باید بتوانید پازل های چالش برانگیز بازی را حل کنید و ماجراجویی ها که برایتان در نظر گرفته شده است را انجام دهید. شما به جهانی عجیب و غریب که دارای زیبایی خاصی است، وارد خواهید شد که در آن پازل های متعددی گنجانده شده است که باید با حل کردن آن ها، مراحل مختلفی که در نظر گرفته شده است را انجام دهید. در هر پازل و چالشی که برایتان در نظر گرفته شده است شما باید تلاش کنید تا راه حلی مناسب برای حل کردن آن بیابید تا پیرمرد فقیر را به قهرمان اصلی بازی تبدیل کنید.

بازی The Beggar’s Ride دارای گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده می باشد. در این بازی می توانید محیطی بسیار جذاب و دیدنی را تجربه کنید که بدون شک باعث تعجب شما خواهد شد. گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده ای این بازی بدون شک ساعت های بسیار زیادی شما را سرگرم خواهد کرد و ذهن شما را به چالش خواهد کشاند. اگر شما نیز از علاقه مندان به بازی های فکری/پازلی هستید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه جدیدترین نسخه بازی جذاب و سرگرم کننده The Beggar’s Ride را از دست ندهید.