The Executive

بازی زیبا و هیجان انگیز The Executive

دارای گرافیک فانتزی و کارتونی دو بعدی

همراه با گیم پلی روان و سرگرم کننده

محصول استودیوی کانادایی Riverman Media

منتشر شده توسط استودیوی Noodlecakes Studios Inc

به همراه فایل دیتا + ویدئوی تریلر رسمی بازی

با کسب امتیاز 4.1 از 5 و قیمت 2.99$ در گوگل پلی

با گسترش هرچه بیشتر کتاب های مصور و داستان های تخیلی که به ویژه در آمریکای شمالی و آسیای شرقی یافت می شوند، این روزها دیگر محتوای ماورایی که در فیلم ها و انیمیشن ها می بینیم، چیز زیاد عجیبی نیست. دنیای امروز ما قبول کرده است که تفکرات و تخیلات انسان ها دیگر جزئی از دنیای هنرهای بصری به حساب می آید. با این تفاسیر، اینکه شاهد عرضه شدن هزاران محصول و آثار مختلف با داستان های عجیب و محوریت تخیل گرایی، اجتناب ناپذیر است. بازی The Executive یا مدیر عامل، یک بازی کاملاً فانتزی و مصور می باشد که توسط استودیوی Riverman Media تولید و با قیمت 2.99 دلار عرضه شده است. با APKTOPS در معرفی و بررسی این اثر همراه باشید.

 

The-Executive

 

ویژگی ها :

 • گرافیک فانتزی و کارتونی دو بعدی
 • برگرفته شده از کتاب های مصور و داستان های تخیلی
 • ایفای نقش به عنوان مدیر عامل یک شرکت
 • گیم پلی ساده، روان و سرگرم کننده
 • دارای سبک مبارزه ای تن به تن
 • قابلیت استفاده از ضربات چندگانه مشت و ضربات پا
 • دارای بیش از 120 مرحله مختلف
 • قابلیت یادگیری و کسب مهارت های جدید در مبارزات
 • دارای کنترلرهای آسان و کاربردی
 • وجود بیش از 50 نوع دشمن خطرناک با قابلیت ها و ویژگی های مخصوص به خود
 • قابلیت سرمایه گذاری در بخش های مختلف کمپانی و کسب درآمد
 • وجود 12 رئیس (دشمن) بسیار خطرناک و چالش برانگیز

معرفی و بررسی بازی The Executive

The Executive نام یکی از بازی های فانتزی و مصور موبایلی می باشد که توسط استودیوی Riverman Media تولید و توسط استودیوی Noodlecakes با قیمت 2.99 دلار منتشر شده است. این بازی ابتدا در بهار سال 2015 به صورت انحصاری برای سیستم عامل های iOS عرضه شد اما در اواخر سال 2015 برای سیستم عامل های اندروید نیز پورت شد. بدون مقدمه چینی بیشتر، به سراغ محتوای اصلی بازی یعنی خط داستانی آن می رویم.

معرفی محتوای داستانی بازی :

در بازی The Executive شما در نقش رئیس (مدیر عامل) یک شرکت هستید. شرکت شما توسط گرگینه ها (Werewolves) تسخیر می شود و در حال فروپاشی است. حالا این شما هستید که می بایست دست به کار شده و جلوی این گرگینه ها را بگیرید. وظیفه شما محافظت از جان کارمندانتان می باشد. دفتر کار شما در طبقات بالای ساختمان مرکزی این کمپانی قرار دارد و طبقات پایین توسط دشمنان شما یعنی گرگینه های وحشی تسخیر شده است. آن ها کم کم در حال پیشروی به سمت بالا هستند و شما نباید به آن ها اجازه دهید که به طبقات حیاتی راه پیدا کنند.

کار شما به همین جا ختم نمی شود… گرگینه ها با فرا رسیدن شب بیشتر از پیش فعال می شوند و کل شهر در خطر سقوط قرار دارد. شما به عنوان یک قهرمان، می بایست نه تنها خودتان، شرکتتان و کارمندانتان را نجات دهید، بلکه حالا کل شهر به وجود شما نیازمند است.

بررسی گرافیک، گیم پلی و ویژگی های بازی :

بازی The Executive یک بازی دو بعدی می باشد. تکسچرهای اصلی و جزئیات گرافیکی این بازی فانتزی و کارتونی هستند و همین امر باعث شده است تا دست سازندگان در اعمال افکت های مناسب باز باشد. در اولین نگاه به بازی، احتمالاً یاد کتاب های مصور می افتید. اما بخش گیم پلی بازی و سبک آن نیز از جمله ویژگی های مثبت آن می باشد. گیم پلی بازی دو بعدی و سبک اصلی آن مبارزات تن به تن می باشد. شما از یک جهت تصویر به سمت دیگر حرکت می کنید و دشمنان شما از طرف مقابل به سمت شما حمله ور می شوند.

شما می توانید با استفاده از ضربات مشت و ضربات پا، حریفتان را مغلوب کنید. در عین حال، می بایست به شدت مراقب حملات دشمنان باشید. شما به جز قابلیت حمله کردن، توانایی دفاع از خودتان را نیز دارید. باید در مقابل حملات مختلف، دفاع مناسب داشته باشید. برای مثال، اگر ضربه حریف به سمت بالا بدنه شما باشد، می بایست همان منطقه را پوشش داده و درست در زمان حمله، دفاع لازم را اعمال کنید.

با گذشتن بیشتر از مراحل و کسب پول، می توانید مهارت ها و نیروهای ویژه ای را فرا بگیرید. در ادامه شما قطعاً نیاز به کسب این مهارت ها هستید. چرا که دشمنان شما هم به صورت مقطعی قوی تر، بزرگ تر و فوق العاده خطرناک تر می شوند. در بازی The Executive نزدیک به 120 مرحله وجود دارد. در این مراحل، دشمنان زیادی از بین 50 نوع مختلف برای نابودی شما به کار گرفته شده اند. همچنین به جز دشمنان عادی، در مراحل خاص، با رئیس هایی به مراتب خطرناک تر رو به رو می شوید. طبق گفته سازندگان، 12 رئیس بسیار خطرناک وجود دارند که بعد از گذراندن هر چند مرحله، باید یکی از آن ها را مغلوب کنید.