The Lost Ship

جدیدترین نسخه بازی The Hunt for the Lost Ship برای اندروید

در بازی های ماجراجویی اندروید شما می توانید سفر های مختلفی را تجربه کرده و به مکان های مختلف رفته و راز های مختلف را کشف کنید. در این بازی ها جلو رفتن مهمترین نکته است و همیشه باید با دقت به اطراف جلو رفته تا بتوانید معما های بازی را حل کنید.

بازی The Hunt for the Lost Ship یک بازی ماجراجویی اندروید است که توسط استودیو Syntaxity ساخته و منتشر شده است. این بازی جذاب از گرافیک بسیار بالایی برخوردار بوده و تصاویر ان به صورت HD می باشد. طراحی بازی نیز بسیار خوب صورت گرفته و به جزئیات مختلف توجه خاصی شده و باید با توجه کامل به اطراف بازی را ادامه دهید. در این بازی شما باید به یک ماجراجویی در مکان های مختلف بروید.نقشه ها و سر نخ های مختلفی از دزدان دریایی و مکان مخفی کردن گنج ها موجود است و شما باید بر اساس ان ها و همچنین چیز هایی که در مسیر با آن ها برخورد می کنید راه خود را انتخاب کرده و چیز های با ارزش را بدست آورید.

The Hunt for the Lost Ship دانلود بازی شکار برای کشتی از دست رفته

ویژگی های بازی The Hunt for the Lost Ship

  • طراحی بسیار خوب بازی
  • گرافیک بسیار بالا به صورت HD
  • صدا گذاری خوب با استفاده از بهترین افکت های صوتی
  • دارای سیستم راهنمایی هوشمند در صورت گیج شدن شما
  • نقشه ی پویا برای مکان یابی در بازی
  • همراه داشتن یک دوربین
  • حل ده ها پازل مختلف و پیدا کردن سرنخ های مختلف
  • بهینه سازی شده برای گوشی ها و تبلت ها
  • و ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد در بازی The Hunt for the Lost Ship به یک ماجراجویی شگفت انگیز خواهید رفت. شما باید بر اساس نقشه ها و سر نخ های موجود راه خود را انتخاب کرده و به پیش بروید تا بتوانید گنج های و راز های پنهان را کشف کنید. صداگذاری بازی به بهترین نحو انجام شده و افکت های صوتی بی نظیری در ان به کار رفته است. نگران گیر افتادن در بازی نیز نباید باشید چرا که به لطف سیستم راهنمایی هوشمند بازی در صورتی که در محلی راه را گم کنید یا نتوانید تشخیص دهید چه کار کنید به صورت خودکار می توانید از راهنمایی ها و نکات کلیدی استفاده کرده و بازی را ادامه دهید.

نقشه ی بازی نیز به صورت پویا طراحی شده است و می توانید در ان محل خود و اشیاء و همچنین جا هایی که رفته اید را ببینید و راحت تر مسیر خود را ادامه دهید. یک دوربین هم جهت ثبت و مشاهده ی سرنخ ها همراه شما خواهد بود و می توانید از ان در بازی استفاده کنید. در حین مراحل بازی شما با ده ها پازل و معمای مختلف رو به رو خواهید شد که با حل آن ها می توانید سرنخ هایی برای ادامه ی بازی پیدا کنید.