The Lake House Free. Hidden Objects.

بازی ماجراجویی خانه دریاچه ای The Lake House Full

نسخه فول و کامل بازی

The Lake House بازی ماجراجویی بسیار سرگرم کننده از استودیوی بازیسازی Alawar Entertainment می باشد که به تازگی در گوگل پلی عرضه شده است. این بازی قابلیت خرید داخلی داشته و برای دسترسی به تمام ویژگی ها باید نسخه کامل را از داخل بازی خریداری کنید.

The-Lake-House-Free

ویژگی ها:

  • دارا بودن 32 مینی گیم: در The Lake House Free به غیر از خود بازی، شاهد 32 مینی گیم بسیار جذاب دیگر نیز هستید. این مینی گیم ها می توانند سبب سرگرم شدن شما در طول بازی شوند. اگر گاهی اوقات دوست داشتید بازی جدید را تجربه کنید، به هیچ وجه این مینی گیم ها را از دست ندهید.
  • 18 آیتم مخفی: در بازی شما باید به دنبال 18 آیتم باشید که در مکان های متفاوتی مخفی شده اند. شاید تصور کنید که این ایتم ها به سادگی پیدا شوند، اما به هیچ وجه این چنین نیست و برای پیدا کردن آیتم های مخفی باید تلاش بسیار زیادی داشته باشید.
  • 50 موقعیت جوی مختلف: در بازی شاهد موقعیت های جوی مخلتفی هستید. در طول بازی وجود بارش باران، رویت مه، ریزش برف و … هیجان بازی را دو چندان کرده است.
  • راهنمای استراتژی: در طول بازی، برای آن که بتوانید بازی را پیش ببرید راهنمایی های استراتژی در اختیارتان قرار خواهد گرفت. این راهنمایی ها شما را در پیش بردن بازی کمک خواهد کرد و شما می توانید با استفاده از آنها برای یافتن مکان آیتم های مختلف جستوجو کنید.

 

یک خانه متروکه و قدیمی در کنار یک دریاچه وجود دارد. بیش از 15 سال است که هیچ کس در این خانه متروکه پا نگذاشته است و قدیمی شدن آن، سبب ترسناک شدنش شده است. یکی از بدترین مشکلات، وجود مه است که همیشه اطراف این خانه شده است. وجود مه باعث هرچه بیشتر ترسناک تر شدن این خانه شده است. یک زن، به دنبال پیدا کردن سرنخ قصد وارد شدن به این خانه را دارد و با وارد شدن آن، با پیدا کردن یک عکس سرنخ های اولیه را به دست می آورد. اما پس از مدت کوتاهی متوجه می شود که مردی نقابدار مراقب او است و به دنبال کشتن اوست. این بار نه تنها ماجراجویی، بلکه فرار از دست این نقابدار نیز باید در سرلوحه کار شما قرار بگیرد و مراقب باشید که شما را نکشد.

در The Lake House Free شما باید به دنبال یافتن اشیا گم شده باشید. 18 شی گم شده در این بازی مخفی شده است که در طول گیم پلی، باید بتوانید آنها را بیابید. پیدا کردن این وسایل در میان لوازمی قدیمی و بدون استفاده، کار دشواری است و به همین دلیل شما باید توجه بسیار زیادی برای پیدا کردن آنها داشته باشید. 32 بازی کوچک، اما بسیار سرگرم کننده نیز در این بازی وجود دارد که شما را به خوبی سرگرم خواهند کرد.

The Lake House Free دارای گرافیکی بسیار عالی و خیره کننده می باشد. گرافیک این بازی ماجراجویی به صورت اچ دی طراحی شده است. وجود صداگذاری بسیار عالی و بدون نقص باعث شده است تا هیجان بازی دو برابر شود؛ به ویژه که بازی دارای درون مایه ی ترسناک نیز می باشد و پخش صداهایی دلهره آور در طی بازی، این قضیه را پر رنگ تر می کند!