جدیدترین نسخه بازی دونده هزار تو The Maze Runner

عدم نیاز به اتصال اینترنت برای اجرای بازی
دارای گرافیک و گیم پلی بسیار عالی
به همراه نسخه مود شده و تریلر بازی

با بیش از 50 میلیون دانلود از گوگل پلی

The Maze Runner نام بازی سرگرم کننده در سبک اکشن برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که بر اساس فیلمی با همین نام طراحی شده است. فیلم The Maze Runner در سال 2014 اکران شد و مدتی بعد از محبوبیت بسیار زیادی که این فیلم به دست آورد، شاهد عرضه بازی با سبک و سیاق داستان آن برای گوشی های هوشمند بودیم. داستان این بازی در مورد گروهی از نوجوانان است که هنگام بیدار شدن متوجه می شوند که در یک هزارتو (ماز) گیر افتاده اند. آنها هیچ چیز را به یاد نمی آورند و تنها راهی که می توانند از این هزارتو خارج شوند، این است که آیتم های داخل ماز را یافته و سپس به دنبال راهی برای خارج شدن از ماز باشند.

The-Maze-Runner

ویژگی ها:

  • امکان کنترل کردن کاراکترها برای دویدن، پرش و کنار کشیدن
  • امکان انتخاب شخصیت دلخواه از میان چندین کاراکتر فیلم
  • نمایش ماز، جمع آوری آیتم های پنهانی و باز کردن مراحل جدید
  • دریافت پدادش های روزانه برای هواداران بازی
  • دارای گرافیک خیره کننده و بسیار عالی به همراه گیم پلی جذاب

 شاید بتوان گفت که گیم پلی بازی The Maze Runner شباهت بسیار زیادی با بازی معروف Temple Run دارد. اما بدون شک دونده ماز بسیار هیجان انگیزتر و بسیار حرفه ای تر کار شده است به طوری که نمی توان گفت مشباهت های بسیار زیادی میان این دو باز مشاهده خواهد شد. در بازی The Maze Runner شما بعد از این که شخصیت مورد علاقه تان را انتخاب کردید به بازی وارد خواهید شد. سپس باید بتوانید با دویدن به سمت جلو، ماموریت هایتان را انجام دهید.

در سد راه شما موارد بسیار زیادی وجود دارند که همین آیتم ها هیجان بازی را بسیار افزایش داده اند. شما در مسیر راهی که طی می کنید شاهد انواع تله های مختلفی خواهید بود که همگی آنها برای جلوگیری از پیش رفتن شما طراحی شده اند اما شما باید با انتخاب زمان مناسب و همچنین در بسیاری از موارد جا خالی دادن، بتوانید خودتان را از برخورد با این مانع ها حفظ کنید. بازی در مکان های متفاوتی انجام خواهد شد و تله های بسیار متفاوتی نیز برایتان در نظر گرفته شده است. در طول مسیری که در حال دویدن در آن هستید، باید سکه هایی که در مسیرتان مشاهده می کنید را نیز جمع آوری کنید. آیتم های دیگری به غیر از سکه در طول مسیر شما قرار دارند که جمع آوری آنها می تواند راه فراری برای شما از ماز باشد.

بازی The Maze Runner دارای گرافیکی خیره کننده و بسیار جذاب می باشد. گیم پلی این بازی اندروید بسیار هوشمندان و جذاب طراحی شده است و بدون شک شما را معتاد خود خواهد کرد! در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.