بازی ماجرایی، افسانه ای و حماسی The Shadow Sun

با گرافیک و گیم پلی جذاب در سبک محبوب RPG یا نقش آفرینی

به همراه فایل دیتا + ویدئوی تریلر رسمی بازی

با قیمت 0.99 دلار و امتیاز 4.2 از 5

پشتیبانی از اندروید 5 لالی پاپ در نسخه جدید

نسخه معمولی + نسخه مود شده

بازی های افسانه ای و تاریخی زیادی از چندین سال پیش به صورت مداوم و هر ساله عرضه شده اند. محوریت ماجراجویانه این گونه بازی ها در کنار استفاده از المان های حماسی و قهرمانانه باعث می شود تا این طور بازی ها رنگ و بوی متفاوتی داشته باشند و در نتیجه جمع کثیری از کاربران و گیمرها به سمت آن ها سوق داده شوند. بازی حماسی و افسانه ای The Shadow Sun یکی از مثال های بارز این سبک بازی ها می باشد که توسط استودیوی Ossian Studios Inc کشور کانادا برای سیستم عامل های Android و iOS عرضه شده است.

The-Shadow-Sun

ویژگی ها :

  • گرافیک بسیار عالی و طراحی کامل عناصر بازی در حالت سه بعدی
  • گیم پلی حرفه ای و چالش برانگیز در سبک سوم شخص RPG
  • دارای بیش از 70 منطقه مختلف
  • دارای بیش از 200 نوع آیتم متفاوت
  • قابلیت استفاده از سلاح های مختلف
  • توانایی ارتقاء و تجهیز کردن مبارزها
  • قابلیت بازی در نقش شخصیت های مختلف طبق داستان
  • وجود تعداد زیادی رازهای مخفی و گنج های باستانی
  • وجود موسیقی متن فوق العاده زیبا
  • قابلیت ساخت شخصیت انحصاری (زن یا مرد) در بازی و توانایی شخصی سازی و ایجاد تغییرات

بازی The Shadow Sun

The Shadow Sun عنوان معتبر ترین اثر شرکت کانادایی Ossian Studios Inc است که به گفته سازنده ها، یک بازی الهام گرفته شده از چند بازی در همین سبک مثل The Witcher , Neverwinter Nights , Baldur’s Gate و … می باشد. به نقل از سازندگان، بازی The Shadow Sun فرانچایزهای این بازی ها را به صورت تلفیقی در اثری جدید گردآوری کرده است.

بازی The Shadow Sun دارای بعد داستانی جذاب و مهیجی می باشد. اگرچه ماجرای این بازی کاملاً افسانه ای و حماسی می باشد اما عناصر به کار برده شده در محتوای داستانی آن جذابیت بسیار زیادی دارند. داستان بازی از امپراطوری Shar شروع می شود. جایی که نفرینی عجیب و مرگ بار گریبان گیر این امپراطوری و مردمانش می شود.

سایه ای ترسناک در حال رخنه کردن به خورشید این امپراطوری است و کم کم در حال پوشاندن آن است. اگر نور خورشید توسط سایه نابود شود، این قلمرو و سرزمین به دست نیروهای تاریکی و بیگانگان می افتد. شما در نقش قهرمانانی ظاهر می شوید که به جنگ نیروهای بیگانه می روید. موجوداتی شیطانی با شکل و شمایلی وحشتناک به سرزمین و پادشاهی شما حمله ور شده اند و قصد نابودی بشریت را دارند.

گرافیک بازی بسیار عالی می باشد و مدل ها و عناصر استفاده شده در بازی سه بعدی هستند. حتی طراحی چهره شخصیت ها نیز به خوبی انجام گرفته است. گیم پلی The Shadow Sun هم یکی از نقات قوت اصلی آن به حساب می آید. سبک بازی RPG (نقش آفرینی) و نمای بازی سوم شخص است. در طی بازی شما با دشمنان مختلف از سربازان عادی تا موجودات غول پیکر رو به رو می شوید. شما می توانید از کاراکترهای مختلف و همچنین سلاح های متنوع بهره مند شوید.

Ossian Studios Inc که قبل از این در ساخت بازی هایی مثل The Witcher و یا بازی محبوب Dungeons & Dragons نقش داشته است، بر این عقیده است که تجربه همکاری در ساخت چنین بازی هایی باعث شده است تا پروژه بازی The Shadow Sun یک اثر به یاد ماندنی به شمار برود. این استودیو از نکات مثبت و اصلی بازی های مذکور الهام گرفته است و همچنین سعی کرده است تا نقاط ضعف آن ها را در The Shadow Sun برطرف کند. با این حساب باید گفت که در بازی The Shadow Sun شما با المان های جدید و البته متفاوتی برخورد می کنید.