The Trail

بازی دنباله The Trail اندوید

با سبک شبیه سازی و ماجراجویی
عرضه شده توسط Kongregate
با گیم پلی منحصر به فرد و جدید

بسیاری از کاربران همیشه به دنبال بازی های نو و تازه ای هستند که با گیم پلی جدیدی طراحی شده باشند. این دسته از کاربران، بازی های تکراری و یک نواخت را دوست ندارند و به دنبال تنوع هستند. به تازگی استودیوی بازیسازی Kongregate بازی جدید تحت عنوان The Trail عرضه کرده است که مصداق بارزی بر همین حرف بوده و با گیم پلی جدید و منحصر به فردی که دارد، می تواند ساعت های بسیار زیادی شما را سرگرم نماید.

ویژگی ها:

  • راه رفتن در میان فضاهای طبیعت بسیار زیبا و رویایی
  • سفر کردن به جهان های جدید
  • ساخت یک اجتماع و کار کردن با هم دیگر
  • دارای گیم پلی کاملا منحصر به فرد
  • امکان خرید و فروش لوازم برای گذراندن امور
  • ملاقات با افراد در هریک از شهرها و جهانها
  • دارای گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده

نقد و بررسی بازی The Trail

 The Trail با سبک ماجراجویی طراحی شده است و در سایت پلی استور به عنوان یک بازی در سبک شبیه سازی معرفی شده است. در این بازی کنترل و هدایت کاراکتر اصلی را به عهده خواهید داشت و باید با ماجراجویی بتوانید بازی را پیش ببرید.

در این بازی اندروید شما به سرزمین ها و شهرهای مختلفی سفر خواهید کرد و شاهد محیط های گوناگونی خواهید بود. در The Trail وظیفه شما انجام دادن کارهایی است که در شهر باید انجام شوند. برای مثال در شهری در قبال دریافت پول، باید کارهایی که مردم دارند را انجام دهید تا پول کافی برای سفر به شهر دیگر و خرید وسایل لازم را به دست بیاورید. بازی به صورت ماموریتی می باشد که شما باید ماموریت ها را بتوانید انجام دهید. شما می توانید به خرید یا فروش وسایلی که دارید یا لازم دارید بپردازید تا بتوانید از این طریق نیز کسب درآمد کنید. امکان ساخت یک اجتماع نیز در شهر وجود داشته و این امکان فراهم شده است تا به کمک یکدیگر بتوانید اجتماعی را تحت کنترل داشته باشید.

The Trail دارای گیم پلی کاملا منحصر به فرد و جدیدی می باشد که تجربه انجام آن را در بازی مشابه، مشاهده نکرده اید. محیط و گرافیک بازی به شکلی بسیار عالی طراحی شده است و شاهد یک بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده خواهید بود. اگر از علاقه مندان به بازی های سبک ماجراجویی هستید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید.