The Vikings

جدیدترین نسخه بازی The Vikings برای اندروید

بازی های سرگرم کننده اندروید بسیار جذاب هستند و می توانید بازی بازی کردن آن ها خود را ساعت ها سرگرم کنید. این بازی ها با ارائه ی یک گیم پلی جذاب و هیجان انگیز و یک محیط دل نشین می توانند کاربران را به خود جذب کرده و بازی جذابی برای آن ها باشند.

بازی The Vikings یک بازی سرگرم کننده اندرویدی است که در ان شما باید از اسلحه ی مورد علاقه واکینگ ها یعنی تبر استفاده نمایید. گیم پلی بازی نیز بسیار ساده است و تنها باید با لمس صفحه و نشانه گیری تبر حریف مقابل را نشانه رفته و بزنید. همچنین می توانید از زره برای جلوگیری از برخورد تبر به شما جلوگیری نمایید. محیط بازی بسیار سرگرم کننده طراحی شده و می تواند ساعت ها شما را سرگرم نماید.

The Vikings دانلود بازی وایکینگ ها برای اندروید

ویژگی های بازی The Vikings

  • محیط بسیار جذاب بازی
  • گیم پلی اسان و هیجان انگیز
  • طراحی سرگرم کننده بازی
  • استفاده از سلاح مورد علاقه وایکینگ ها یعنی تبر
  • و ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد در بازی The Vikings باید با استفاده از تبر که یکی از مورد علاقه ترین سلاح های وایکینگ ها است به دشمنان خود حمله کنید. گیم پلی بازی نیز بسیار اسان است و تنها با لمس صفحه هدف گیری انجام شده و باید ان را پرتاب کنید.در میان دشمنان تیر انداز ها نیز هستند که شما را با تیر و کمان مورد هدف قرار می دهند و باید با استفاده از سپر از برخورد تیر ان ها با خود جلوگیری نمایید.