The Walking Dead: Michonne

بازی فوق العاده زیبا و هیجان انگیز The Walking Dead: Michonne

یکی دیگر از سری بازی های The Walking Dead
برگرفته شده از سریال The Walking Dead و شخصیت Michonne
همراه با گرافیک شگفت انگیز و گیم پلی سرگرم کننده

محصول استودیوی Telltale Games

سریال انقلابی The Walking Dead که از سال 2010 توسط شبکه AMC تولید و پخش شد، یکی از 3 سریال برتر دنیا شناخته می شود. این سریال با داستانی فوق العاده گیرا و استفاده از عناصر عالی مثل بازیگران حرفه ای، جلوه های ویژه ، طراحی های بی نقص صحنه و … و البته کارگردانی مناسب، بیش از 90 بار جوایز متعدد در بخش های مختلف دریافت کرده است. سریال The Walking Dead از روی کتاب مصوری با همین نام الگو برداری شده است و شخصیت ها و ماجراهای اصلی داستان های این سریال از اطلاعات این کامیک برداشته شده است. این سریال بی نظیر ایده ای عالی برای بازی های ویدئویی به شمار می آید.

استودیوی بازی سازی Telltale Games نیز با در اختیار گرفتن سهام اصلی ساخت بازی های ویدئویی این سریال، تا کنون چندین اثر مختلف در این مورد عرضه کرده است. بازی هیجان انگیز The Walking Dead: Michonne یکی از همین بازی هاست که بعد از عرضه چند بازی در مورد The Walking Dead در فوریه 2016 به طور رسمی عرضه شد. با APKTOPS در معرفی و بررسی این بازی عالی همراه باشید.

The-Walking-Dead-Michonne

ویژگی ها :

  • جزئیات گرافیکی عالی و طراحی های کاملاً سه بعدی و فانتزی
  • گیم پلی سرگرم کننده و چالش برانگیز
  • دارای خط داستانی گیرا
  • الگو برداری شده از کتاب مصور The Walking Dead و شخصیت Michonne
  • قابلیت تغییر اتفاقات داستان با انتخاب گزینه های دلخواه
  • دارای 3 قسمت (Miniserie)
  • صداگذاری های بسیار حرفه ای

نقد و بررسی بازی The Walking Dead: Michonne

The Walking Dead: Michonne یکی دیگر از عناوین انقلابی استودیوی آمریکایی Telltale Games در سبک بازی های ماجراجویانه می باشد و همانند بازی های دیگر این شرکت، روند اصلی بازی با توجه به انتخاب های مستقیم بازیکن پیگیری می شود. بازی The Walking Dead: Michonne راجع به یکی از شخصیت های اصلی سریال مردگان متحرک می باشد. شخصیت Michonne یا میشاون که یک زن جوان سیاه پوست است. میشاون با شمشیر کاتانایش معروف شده است و تلفیق زیبای جرأت و ترس درونی این شخصیت، به این سریال رنگ و بوی متفاوتی بخشیده است.

طبق ماجرای سریال، Michonne در نزدیک به 20 قسمت پشت سر هم غیبت داشته است. در The Walking Dead: Michonne که یک کامیک کوتاه می باشد، به زمان غیبت Michonne در مکانی دیگر پرداخته می شود. Telltale Games از این کتاب مصور یک مینی سریال 3 قسمتی در بازی The Walking Dead: Michonne استفاده کرده است. این بازی هم مثل دیگر بازی های این استودیو که چند اپیزود داشتند، شامل 3 اپیزود است. اپیزود اول با عنوان In Too Deep (در اعماق) عرضه شده است و به ماجرای Michonne در زمانی که چطور به مخمصه ای بزرگ در منطقه ای آلوده به زامبی ها افتاده است می پردازد.

The-Walking-Dead-Michonne-EP1

شما در طول بازی The Walking Dead: Michonne در نقش Michonne می باشید. نکته ای بسیار جالب در مورد این بازی وجود دارد که پیش از این چنین موردی را در دیگر بازی های Telltale Games نیز دیده بودیم. این نکته، انتخاب های شما در روند بازی است. گیم پلی بازی به صورت Linear یا خطی پیگیری می شود. شما امکان حرکت دادن شخصیت بازی را ندارید و وظیفه اصلی شما در مواقع اکشن فقط عکس العمل می باشد. مثلاً باید روی دکمه ای که ظاهر می شود سریعاً کلیک کنید و یا روی پیکان های مشخص شده انگشت خود را به سرعت بکشانید. در بعضی موارد هم باید یک دکمه را چند بار به سرعت کلیک کنید.

اما در مواقع دیگر یعنی در بخش داستانی، این شما هستید که با انتخاب خودتان از میان چند گزینه، اتفاق بعدی داستان را رقم می زنید. بدیهی است که برای انتخاب های صحیح و متوجه شدن داستان باید با زبان انگلیسی تا حد متوسط آشنا باشید. در این بخش ها چند گزینه بر روی صفحه ظاهر می شوند و شما باید طی زمان مشخص یکی از گزینه ها را به دلخواه انتخاب کنید.

هر گزینه داستان مخصوص به خودش را دارد و می تواند روند کلی بازی را تحت الشعاع قرار دهد. از گیم پلی بازی The Walking Dead: Michonne که بگذریم، گرافیک فوق العاده جذاب، طراحی های عالی و سه بعدی، دقت به جزئیات بالا، صداگذاری و نورپردازی های عالی و … از جمله مهمترین ویژگی های ساختاری این بازی هستند. همچنین، دموهای بازی نزدیک به نیمی از سهم بازی را در اختیار دارند. در واقع این بازی، یک سریال جالب و دیدنی می باشد که نقش اول آن شما هستید.

توجه: بازی The Walking Dead: Michonne شامل صحنه های بسیار خشونت آمیز است. انجام این بازی برای افراد زیر 18 سال و کسانی که با دیدن صحنه های خون ریزی و خشونت بار مشکل دارند به هیچ وجه توصیه نمی شود.

نکته: دیتای آفلاین 3 اپیزود بازی برای نسخه Adreno منتشر شده است و برای دیگر نسخه ها باید از طریق بازی دانلود انجام شود.