The Walking Dead: A New Frontier

فصل سوم بازی بسیار زیبای The Walking Dead

نسخه کامل و آنلاک شده با قابلیت نصب اپیزودها
ادامه داستان جنجالی فصل دوم بازی

توجه: حداقل اندروید مورد نیاز برای نصب این بازی Android 5.0 می باشد. همچنین برای اجرای این بازی به OpenGL 3.1 به بالا نیاز است.

نکته بسیار مهم: این بازی به صورت انحصاری و فقط برای پردازشگرهای رده بالای Adreno و Tegra عرضه شده است.

سریال The Walking Dead که یکی از پر بیننده ترین سریال های تاریخ به حساب می آید، این روزها مخاطبین بیشتر و بیشتری را به سمت خود جذب می کند. این فرآیند با تولید مجموعه بازی های این سریال تسریع داده شده است. بازی رسمی این سریال که توسط استودیوی Telltale Games تهیه و تولید شده است، پر مخاطب ترین عنوان از این سری بازی ها می باشد. Telltale Games قصد دارد همانند سریال The Walking Dead فصل های گوناگونی از این بازی را تولید کند.

The Walking Dead: Season Three

ویژگی ها :

  • گرافیک عالی و طراحی های فانتزی
  • گیم پلی چند منظوره و سرگرم کننده
  • برگرفته شده از سریال The Walking Dead
  • ادامه داستان فصل دوم بازی
  • سبک هیجان انگیز ماجرایی و اکشن
  • اضافه شدن شخصیت های جدید

معرفی و بررسی بازی The Walking Dead: Season Three

The Walking Dead: Season Three فصل سوم از سری بازی های The Walking Dead می باشد که در اواخر سال 2016 توسط استودیوی Telltale Games به صورت رسمی عرضه شد. این بازی مثل فصل های پیشین شامل چند اپیزود زنجیره ای خواهد بود. The Walking Dead: Season Three مثل قبل، برای کنسول های بازی نسل هشتم ، PC و سیستم عامل های Android و iOS پورت شده است.

در این فصل که عنوان آن A New Frontier می باشد، شخصیت های زیادی به بازی اضافه شده اند. فصل سوم بازی The Walking Dead ماجرای شخصیت Javier که به دنبال خانواده گمشده اش راه افتاده است مربوط می شود. دومین شخصیت اصلی این فصل، دختر جوانی به نام Clementine است. این دو شخصیت در این فصل با یکدیگر رو به رو شده و سرنوشتشان به همدیگر گره خواهد خورد.

شما می بایست همچون گذشته، با انتخاب های صحیح مسیر و روند بازی را طی کنید. انتخاب هایی که نقطه قوت و کلید اصلی سری بازی های The Walking Dead می باشند. انتخاب های شما، روند بازی را کاملا تحت الشعاع قرار می دهد. ممکن است تصمیماتی که شما میگیرید منجر به پایانی تلخ و یا رستگاری شود. توجه به روند بازی، آشنایی با زبان انگلیسی و دقت به مکالمات شخصیت ها، لازمه اصلی برای تبدیل شدن به یک گیمر حرفه ای در این بازی خواهد بود.

⚠️ توجه: به گفته سازندگان این بازی صرفاً برای سری پردازشگرهای گرافیکی زیر عرضه شده است :

– Tegra K1 & X1
– Adreno 418, 420, 430, and 530

مدل های زیر (و مدل های جدیدتر) این بازی را پشتیبانی می کنند :

– Nvidia Shield Tablet
– Google Pixel, Pixel C, & Pixel XL
– Google Nexus 5X & 6P
– Samsung Galaxy S7 & S7 Edge (Adreno only)
– Sony Xperia X, XZ, Z4, & Z5
– HTC One (M9) & 10

مدل های زیر (و مدل های قدیمی تر) این بازی را پشتیبانی نمی کنند :

– Samsung Galaxy S6/S6 Edge and below
– Google Nexus 5 and below
– HTC One (M8) and below

 

? آموزش نصب بازی + نصب اپیزودها :

این بازی دارای یک دیتای اصلی (Android/obb) و دیتای اپیزودها (Android/data) می باشد. برای نصب بازی و اپیزودها مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید :

  1. فایل نصبی APK بازی را نصب کنید.
  2. فولدر دیتای اصلی (OBB) که شامل قسمت اول بازی نیز می باشد را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید. سپس پوشه com.telltalegames.walkingdead300 را به Android/obb در حافظه داخلی دستگاه خود انتقال دهید.
  3. دیتای اپیزودهای 2 ، 3 ، 4 و 5 در یک فایل فشرده قرار گرفته اند. آن را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید. سپس پوشه com.telltalegames.walkingdead300 را به Android/data در حافظه داخلی انتقال دهید.
  4. بازی را اجرا کنید.