The Walking Dead: Season Two

جدیدترین نسخه فصل دوم بازی مردگان متحرک اندروید

با زبان انگلیسی

<< اپیزود های 1 و 2 و 3 و 4 و 5 >>

بدون ارور Force Close – بدون کوچکترین مشکلی در اجرا

The Walking Dead Season Two نام بازی بی نظیر و بسیار مهیج ای که نسخه فول فصل اول آن را پیش تر در Apktops در این پست معرفی کردیم، مدتی است که فصل دوم این بازی ریلیز شده است. البته ابتدا نسخه های آمازون این فصل منتشر شد که مشکلات زیادی نظیر آنلاین بودن بازی + نیازمند به اکانت آمازون و در نهایت فقط مختص پردازنده Adreno + فعال بودن فقط اپیزود 1 و غیر فعال بودن اپیزودهای دیگر بازی را داشتند که به همین دلیل برخلاف تعداد زیادی از سایت های زرد ایرانی که هدف معرفی را فقط اولین اولین آن هم معرفی های بسیار پر عیب و تست نشده می دانند در سایت معرفی نکردیم.

اما هم اکنون مفتخریم آخرین نسخه فول و کاملا آفلاین از این بازی فوق العاده را به همراه پنج اپیزود کامل معرفی کنیم. در صورتی که مشکل نسخه های دیگر سایت های ایرانی این است که یا نسخه بی مصرف کیندل فایرآمازون هستند و یا نسخه هایی هستند که فقط اپیزود 1 باز و قابل بازی است و باقی اپیزودها نیازمند به دانلود و یا به طور کلی قفل هستند و یا مشکل force Close دارند!

The Walking Dead Season Two Full 1.24 (2)

فصل دوم بازی هم شامل مراحل فوق العاده مهیج و چالش بر انگیز است که می تواند تجربه یکی از بهترین و برترین بازی های سبک اکشن و ماجراجویی و داستانی اندروید را به شما بدهد. 

 

تصویری از 5 اپیزود آماده به بازی در نسخه اختصاصی سایت برترین های اندروید 

The Walking Dead Season Two Full 1.24

نکات مهم:

  1. نسخه 1.35 به تازگی منتشر شده است و هنوز نسخه فول اپیزود آن در دسترس نیست. این نسخه فول آنلاک است و اپیزود های 2 تا 5 باید از داخل بازی دانلود شود.
  2. نسخه 1.31 فول اپیزود است و تمامی اپیزود ها به صورت آفلاین در فایل دیتا قرار دارد.
  3. رمز فایل دیتای نسخه 1.31 عبارت apktops2014 است.

راهنمای نصب:

پس از نصب فایل apk بازی فایل دیتای بازی را هم از حالت فشرده خارج کنید و پوشه com.telltalegames.walkingdead200 را در مسیر Android/obb کپی نمایید.