بازی سرگرم کننده The Witcher Adventure Game

در سبک بازی های Board Games (تخته ای)

مرتبط با موضوعات و داستان های سری بازی های The Witcher

با قیمت 4.18 دلار و امتیاز 4.4 از 5 در گوگل پلی

به همراه فایل دیتا + ویدئوی تریلر بازی

The Witcher Adventure Game عنوان جدیدی از سری بازی های The Witcher (جادوگر) می باشد که توسط شرکت لهستانی CD Projekt Red عرضه شده است. این بازی دقیقاً با موضوع اصلی بازی های The Witcher مرتبط است اما فرق بسیار بزرگی با دیگر نسخه های این سری دارد و آن هم سبک گیم پلی بازی می باشد. سبک بازی The Witcher Adventure Game از اکشن و RPG به Board Games تغییر کرده است. در واقع این بازی یک زیر مجموعه از سری بازی های The Witcher می باشد که مخصوص علاقه مندان به بازی های تخته ای تولید و عرضه شده است.

The-Witcher-Adventure-Game

ویژگی ها :

  • طراحی بی نظیر بازی بر اساس سری بازی های The Witcher
  • دارای گیم پلی سرگرم کننده
  • قابلیت بازی به صورت آفلاین و آنلاین
  • دارای قوانین روشن و واضح و قابل فهم
  • دارای 4 قهرمان منحصر به فرد با قابلیت ها و مهارت های اختصاصی
  • قابلیت کسب Achievement های مختلف و شرکت در Leaderboard
  • شامل بیش از 288 کارت و بیش از 30 هیولا

بازی The Witcher Adventure Game

بازی The Witcher Adventure Game را می توان یک بازی ساده، سرگرم کننده و در عین حال حماسی دانست. این بازی بر اساس وقایع و جریانات سری بازی های The Witcher در سبکی متفاوت عرضه شده است. سبک بازی تخته (Board) می باشد و طی آن شما می بایست با استفاده از مهره های خودتان مسیرهای نقشه را طی کرده و به کسب امتیاز و … بپردازید.

موضوع اصلی بازی The Witcher Adventure Game به شخصیت اصلی داستان سری بازی های The Witcher یعنی Geralt of Rivia که با نام قاتل هیولا معروف شده است مربوط می شود. داستان بازی به یک سرزمین مرتبط می شود. سرزمینی زیبا اما پر از راز و تله… این سرزمین بکر به تازگی مکان زندگی هیولاهای خطرناکی شده است و انسان های حوالی این سرزمین نیز برای نجات جان خود می بایست به سحر و جادو روی آورده تا از شر هیولاها راحت شوند.

برای این بازی از 4 شخصیت قهرمان کتاب های مصور استفاده شده است. این افراد عبارت اند از Geralt of Rivia با لقب Monster Slayer (قاتل هیولا) ، Triss Merigold با لقب Cunning Sorceress (عفریته ی حیله گر) ، Yarpen Zigrin با لقب Dwarven Warrior (جنگجوی کوتوله ها) و Dandelion با لقب Roguish Bard (شاعر رندانه)

The-Witcher-Adventure-Game-Characters

هر کدام از این شخصیت ها دارای مهارت های منحصر به فرد و مخصوص به خودشان هستند. انتخاب هر کدام به سبک و نحوه بازی شما بستگی دارد. آیا جنگ رو در رو را برای پیروزی انتخاب می کنید؟ از سحر و جادو استفاده می کنید؟ و یا می خواهید این جنگ را با مصالحه و از طریق دیپلماسی حل و فصل کنید؟ انتخاب با شماست…

The-Witcher-Adventure-Game-Review

در The Witcher Adventure Game شما بر روی یک نقشه بزرگ مثل خیلی از دیگر بازی های سبک تخته ای به نوبت قدم بر می دارید. طی این مسیر مأموریت های زیادی از جمله نابود کردن یک هیولا، حل معماهای تاریخی و باستانی و مرموز و … وجود دارند. بسته به شانس شما، ممکن است هر کدام از این موارد برای شما انتخاب شود. بازی دارای بخش آنلاین نیز می باشد که در آن می توانید با دیگر افراد آنلاین در سراسر دنیا، این بازی را انجام دهید.

توجه: این بازی تنها بر روی سیستم عامل های اندروید 4.1 به بالا اجرا می شود.