بازی فوق العاده زیبا و جذاب The Zombie: Gundead

گرافیک بسیار عالی با جزئیات زیاد

گیم پلی روان، چالش برانگیز و فوق العاده سرگرم کننده

محصولی از استودیوی بازی سازی Mobirix کشور کره جنوبی

The Zombie: Gundead نام یکی از بازی های انقلابی و بسیار زیبای موبایلی می باشد که در اکتبر 2015 توسط استودیوی Mobirix تهیه و عرضه شده است. این بازی در کنار حجم مناسب، گرافیک مثال زدنی و چشم نوازی دارد. مهمتر از گرافیک، گیم پلی فوق العاده سرگرم کننده و چالش برانگیز این بازی می باشد. این بازی همچنین به خوبی برای دستگاه های مختلف اندرویدی بهینه سازی شده است. این یعنی، این بازی زیبا در اکثر دستگاه های اندرویدی بدون کوچک ترین لگ یا افت فریمی اجرا می شود. با ما در بررسی ویژگی های این بازی همراه باشید.

The-Zombie-Gundead

ویژگی ها :

  • جزئیات گرافیکی بالا و طراحی های سه بعدی حرفه ای با توجه به حجم کم
  • گیم پلی روان و بسیار سرگرم کننده
  • وجود کاراکترهای مختلف
  • قابلیت استفاده از بیش از 20 نوع سلاح مختلف شامل pistol, submachine gun, shotgun, assault rifle, sniper rifle و …
  • توانایی ارتقاء سلاح ها، تجهیزات و … در چندین سطح مختلف
  • وجود بیش از 60 مرحله مختلف
  • وجود مأموریت های مختلف از جمله Break Through, Hunt, Survive, Defend, Chase و …
  • وجود بیش از 10 نوع زامبی خطرناک
  • دارای بخش Leaderboardship جهت رقابت بر سر امتیاز و رتبه به صورت آنلاین
  • بهینه سازی شده برای بهترین اجرا در دستگاه های مختلف

بررسی بازی The Zombie: Gundead

بازی The Zombie: Gundead هم مثل صدها و شاید هزاران بازی دیگری که با مضمون زامبی ها عرضه شده اند، ساخته و تولید شده است. مسلماً به خاطر کلیشه ای بودن این سبک از بازی ها، سازندگان معمولاً روی نقطه قوت خاصی کار می کنند تا بتوانند بازی خود را از دیگر بازی های مشابه متمایز سازند. سازندگان بازی The Zombie: Gundead یعنی استودیوی Mobirix واقع در شهر سئول، پایتخت کشور کره جنوبی هم برای بازی خود سنگ تمام گذاشتند.

این بازی از لحاظ گرافیکی، گیم پلی، بهینه بودن، حجم و … بسیار حرفه ای بوده و توانایی رقابت با بهترین آثار بازی های موبایلی را دارد. کلیشه ای بودن محتوای داستانی با دیدن گرافیک و سبک و نمای بازی محو می شود. داستان بازی مثل اکثر بازی های مشابه در همین زمینه می باشد. کل کشور در حال متلاشی شدن به خاطر گسترش یافتن ویروسی خطرناک می باشد. ویروسی که هر کسی به آن مبتلا شود به یک آدم خوار وحشی یا همان زامبی تبدیل می شود.

حالا شما در نقش افسر پلیس و دیگر شخصیت های مختلف می بایست مأموریت هایی را برای نابودی این زامبی ها انجام دهید. سبک بازی نقطه قوت آن می باشد. نمای بازی از رو به رو به شکل بازی های دو بعدی است اما تمامی طراحی ها کاملاً سه بعدی و داینامیک می باشد. شما از یک طرف تصویر (سمت چپ) به سمت دیگر حرکت می کنید و از روبرو و عقب و حتی از بالای شما زامبی هایی به سمت شما حمله ور می شوند. انتخاب سلاح و مدیریت تعویض خشاب ها با شماست. باید این کار را انقدر سریع انجام دهید که به زامبی ها فرصت نزدیک شدن ندهید.

در The Zombie: Gundead شما می توانید 2 نوع سلاح (یک سلاح اصلی و یک سلاح فرعی) حمل کنید. همانطور که در بازی های جنگی نیز تجربه کرده اید، تعویض سلاح ها سریع تر از ریلود کردن آن ها می باشد. پس در نتیجه توجه به وضعیت هر دو سلاح حیاتی می باشد. شما می توانید سلاح های خود را تا ده ها سطح ارتقاء دهید و یا اینکه از بین 20 سلاح مختلف، سلاح مناسب خود را خریداری کنید. البته بازی نیز در هر مرحله سلاح پیشنهادی را به شما نمایش می دهد.

به جز سلاح های اصلی، قابلیت استفاده از نارنجک، کاورها و کیت های سلامتی نیز وجود دارد. دشمنان شما نیز در سطوح مختلف با ویژگی های مختلفی می باشند. بعضی از آن ها سریع تر اما ضعیف تر هستند، بعضی دیگر آهسته تر اما قوی تر. با نابود کردن بعضی از زامبی های معمولی پول، زامبی های بزرگ تر (پلیس ها) مهمات و برخی دیگر از زامبی ها کیت های سلامتی دریافت کنید.

چالش برانگیز بودن بازی The Zombie: Gundead به آنجایی ختم می شود که مهمات شما تمام شدنی هستند! پس مدیریت صحیح سلاح ها و شلیک به موقع از جمله وظایف اصلی شما می باشد. وظیفه اصلی شما رساندن خودتان به منطقه ای با عنوان Escape Zone می باشد. در طول این مسیر زامبی های زیادی از جهات مختلف به سمت شما حمله ور می شوند و در صورتی که به شما نزدیک شوند سلامتی شما به خطر می افتد.

اگر از یک بازی اکشن هیجان زیادی می خواهید و در ضمن می خواهید برای ساعت ها سرگرم شوید، بازی The Zombie: Gundead پیشنهاد فوق العاده ای برای شما می باشد. به ویژه به این دلیل که این بازی بدون نیاز به اینترنت بوده و با حجم پایین و بهینه بودن بخش گرافیکی، قادر به اجرا در اکثر موبایل ها و تبلت های اندرویدی نیز می باشد.