بازی استراتژی جنگ واقعی This Means WAR

دارای گرافیک بسیار عالی و خیره کننده

This Means WAR نام بازی استراتژی با گیم پلی بسیار هیجان انگیز و گرافیک خیره کننده اچ دی می باشد. این بازی برای انواع گوشی ها و تبلت های اندرویدی بهینه سازی شده است و با تبلت یا گوشی با هر سایزی که داشته باشید امکان انجام این بازی سرگرم کننده را خواهید داشت.

This-Means-WAR!

ویژگی های بازی This Means WAR

  • عرضه شده به صورت رایگان
  • شبیه سازی حمله دشمن های شما هنگامی که در حال دفاع در برابر نیروهای زمینی، تانک ها، هلیکوپترها، بومبر ها و … هستید
  • فیس تو فیس شدن با سربازهای نیروهای دشمن در هنگام جنگ
  • وجود شانس چند ثانیه ای برای سربازها، برای این که به افتخار برسند یا بمیرند
  • وجود 13 نوع نیروی مختلف با قابلیت ارتقاء دادن چندگانه برای آنها
  • وجود سازه های مختلف در طول بازی برای دفاع مانند دیوار، مین، نیرو و …
  • امکان تست کردن مهارت های خود در مقابل نیروهای دشمن

نقد و بررسی بازی This Means WAR

در روز های اخیر بازی های استراتژیک را می توان به عنوان محبوب ترین بازی های اندروید به حساب آورد که طرفداران بسیار زیادی نیز دارند. بازی های استراتژیک بسیار زیادی برای اندروید عرضه شده است که بسیاری از آنها را در سایت ApkTops قبلا برایتان معرفی کردیم. این بار نیز یکی از جدیدترین و زیباترین بازی های استراتژیک با نام This Means WAR را اماده کرده که یکی از اصلی ترین ویژگی های آن را می توان آفلاین بودنش دانست؛ چرا که بسیاری از بازی های استراتژیک به صورت آنلاین انجام می شوند.

بازی This Means WAR دارای گیم پلی بسیار عالی و اعتیادآوری می باشد. در این بازی شما مقر خودتان را خواهید ساخت و سپس باید با استفاده از ابزارهای جنگی مختلف مانند تانک و هواپیما و … و همچنین با استفاده از سربازهای مختلفی که در بازی برایتان تدارک دیده شده است به جنگ با نیروهای دشمن رفته و مقر آنها را نابود کنید. در بازی This Means WAR سربازهای مختلفی قرار دارند. همچنین ابزارهای جنگی متفاوتی در این بازی برای جنگیدن قرار داده شده است. شما امکان ارتقاء دادن ابزارهای جنگی و سربازها را در این بازی خواهید داشت و می توانید قدرت آنها را بالا ببرید. در بازی استراتژی This Means WAR امکان استفاده از ابزارهای دفاعی برای دفاع از مقر خود را خواهید داشت.

بازی This Means WAR دارای گرافیک بسیار عالی و خیره کننده ای می باشد. این بازی با گرافیک اچ دی طراحی و عرضه شده است. گیم پلی بسیار عالی و اعتیادآور بازی، آن را به یکی از جذاب ترین و سرگرم کننده ترین بازی های اندروید تبدیل کرده است که توصیه می کنیم به هیچ وجه آن را از دست ندهید.