بازی سرگرم کننده جت جنگی Tigers of the Pacific 3 Paid

فروش با قیمت 4.99 دلار در پلی استور

+ به همراه نسخه مود شده و تریلر بازی

Tigers of the Pacific 3 Paid نام سومین و جدیدترین نسخه از سری بازی های Tigers of the Pacific برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که با گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده به همراه گرافیکی خیره کننده و عالی برای گوشی های اندروید عرضه شده است.

Tigers-of-the-Pacific-3-Paid

ویژگی ها:

  • تجربه یک جنگ تمام عیار و گام به گام
  • وجود دشمن های مختلف در کلاس های متفاوت
  • وجود ماموریت های مختلف و چالش برانگیز
  • طرح های قابل بازی مختلف به همراه 6 توانایی منحصر به فرد
  • قابلیت سفارشی سازی ظاهر جت و هواپیماها در بازی
  • قابلیت همگام سازی با دستگاه های دیگر برای دسترسی به بازی
  • وجود بیش از 40 دستاور چالشی برای دریافت در بازی
  • دارای گی پلی ساده با پیشبرد دشوار!
  • دریافت آپدیت های جدید در بازی برای مراحل و هواپیماها

 

اگر به بازی های شبیه ساز جنگی و به ویژه هواپیمایی علاقه دارید، بدون شک بازی Tigers of the Pacific یک انتخاب بسیار عالی برای شما به حساب خواهد آمد که در آن امکان تجربه یک جنگ بسیار واقع گرا و جذاب را خواهید داشت که با استفاده از جت های جنگی مختلف انجام می شود.

در بازی Tigers of the Pacific جت های مختلفی وجود دارند که می توانید به انتخاب خود یکی از آنها را انتخاب کرده و به جنگ ها وارد شوید. شما با استفاده از اسلحه های مختلفی که بر روی قسمت های مختلف جت سوار شده است، امکان شلیک کردن را خواهید داشت. معمولا هرکدام از جت ها دارای چندین اسلحه هستند که شامل اسلحه های سبک و سنگین می شوند که از اسلحه های سنگین می توانید برای وارد کردن خسارت های بیشتر استفاده کنید. سختی بازی Tigers of the Pacific از آنجایی مشاهده خواهد شد که در آن شما باید از طرفی کنترل وسیله هوایی را در داخل هوا به عهده داشته باشید و از طرفی دیگر باید بتوانید در مواقع مناسب اقدام به تیراندازی کنید تا جت های دیگر را نابود کنید. قابلیت سفارشی سازی ظاهر جت و همچنین امکان ارتقاء ابزارها و امکانات آن نیز در Tigers of the Pacific گنجانده شده است.

در بازی Tigers of the Pacific شاهد وجود دشمن های مختلفی خواهید بود که دارای قدرت های متفاوتی میباشند و باید برای نابود کردن برخی از آنها تلاش بیشتری داشته باشید. ماموریت ها و مراحل متفاوتی در این بازی در نظر گرفته شده است که باید پیش از انجام دادن آنها مهارتهایتان را به میزان کافی افزایش داده باشید تا بتوانید آنها را با موفقیت پیش ببرید. دستاوردهای مختلفی را نیز در طول بازی مشاهده خواهید کرد که دریافت آنها باعث پیش بردن ساده تر بازی خواهد شد. بازی Tigers of the Pacific به صورت مداوم آپدیت های جدیدی دریافت می کند که در آن ها شاهد اضافه شدن ماموریت ها، آیتم ها، جت ها و … جدید خواهید بود. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت برترین های اندروید دریافت کنید.