بازی گلادیاتورهای کوچک Tiny Gladiators

Tiny Gladiators بازی سرگرم کننده و جذاب برای سیستم عامل اندروید می باشد. در این بازی باید بتوانید با نیروهای دشمن بجنگید و تلاش کنید تا با استفاده از سلاح هایی که در اختیارتان قرار گرفته است، آنها را شکست دهید.

ویژگی ها:

  • امکان ارتقاء دادن تجهیزات گلادیاتورها
  • وجود چندین گلادیاتور مختلف برای انتخاب
  • جنگیدن با انواع دشمنان متفاوت
  • وجود چهار منطقه مشخص برای جنگ
  • استفاده از سلاح ها و زره های جنگی
  • پشتیبانی از 24 زبان مختلف

 

در بازی Tiny Gladiators گلادیاتورهای مختلفی وجود دارند که می توانید از میان آنها، گلادیاتور دلخواهتان را انخاب کرده و از وی برای جنگیدن استفاده کنید. هریک از گلادیاتورها دارای سلاح های منحصر به فردی می باشند. امکان ارتقاء دادن سلاح ها و زره ها نیز در این بازی فراهم شده است تا با قدرت بیشتری با دشمن بجنگید. در این بازی اندروید در 4 منطقه مشخص خواهید جنگید و دشمنان را نابود خواهید کرد. بازی Tiny Gladiators دارای گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده ای می باشد. محیط بازی نیز بسیار جذاب و کاربرپسند طراحی شده است، به طوری که قطعا در کنار حجم نه چندان زیاد بازی، موجب شگفت زده شدن شما خواهد شد. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت ApkTOps دریافت کنید.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید
بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...

دانلود فایل ها و راهنما

telegroom
download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام