Toca Hair Salon 4

بازی Toca Hair Salon 4 عنوانی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های خلاقانه و آموزشی است که توسط تیم توسعه Toca Boca طراحی و منتشر شده است. در گیم پلی بازی در سالن زیبایی قرار دارید و هر طرحی را که می توانید تصور کنید می توانید روی افراد ایجاد کنید. با آرایش ، رنگ صورت ، ابزارهای مو و موارد دیگر یک آرایشگر ماهر شوید.

ویژگی های Toca Hair Salon 4

  • ایستگاه مو و ریش: برش ، صاف کردن ، کوتاه کردن و حتی رشد مجدد موها در هر نقطه روی سر. این ایستگاه دارای ابزارهای جذابی برای روشن کردن مو ، صاف کردن و بافتن است و بطری های رنگارنگ آن برای رنگ کردن موها است.
  • ایسنگاه صورت: با خرید ایستگاه صورت ، سالن خود را گسترش دهید. انواع آرایش را در هر رنگ پیدا خواهید کرد. با ریمل مژه و ابرو ضربه بزنید و ابزاری را برای قرار دادن بر روی خط چشم ، سایه چشم انتخاب کنید.
  • ایستگاه استایل: سعی کنید در صدها سبک متناسب با ظاهر جدید لباس را تغییر دهید ، چند وسایل به خصوص را انتخاب کنید و شخصیت خود را با لوازم جانبی مانند عینک و کلاه تزئین کنید.
  • ایستگاه عکاسی: یک پس زمینه را انتخاب کنید ، ژشت مورد نظر خود را انتخاب کنید و یک از آن عکس بگیرید. حتی می توانید در کتاب عکس تصویری از شخصیت خود ذخیره کنید و بعداً به ظاهر طراحی آنها بازگردید.
  • ایستگاه شامپو: به شخصیت خود شامپو بدهید ، حوله بکشید و آن را خشک کنید. رنگ و آرایش صورت او را هنگامی که از بین می رود ببینید.

بازی Toca Hair Salon 4 عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های آموزشی و شبیه سازی یک سالن زیبایی است که شما را تبدیل به یک آرایشگر می کند. در ادامه می توانید این بازی مهیج و لذت بخش را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.