Top Boat: Racing Simulator 3D

بازی قایق سواری Top Boat: Racing Simulator 3D

+ به همراه نسخه مود شده بازی

در میان بازی های مسابقه ای جای مسابقات قایق سواری به خوبی احساس می شود. همانطور که می دانید در این زمینه بازی های بسیار زیادی تاکنون عرضه نشده است و همین موضوع باعث می شود تا دست کاربران در انتخاب بازی مناسب در سبک قایق سواری به آن صورت باز نباشد. شاید شما هم تاکنون بارها به دنبال بازی در همین سبک باشید که یک بازی کامل و عالی باشد! اگر چنین است پیشنهاد می کنیم Top Boat: Racing Simulator 3D را به هیچ وجه از دست ندهید.

top-boat

ویژگی ها:

  • لذت بردن از گرافیک بسیار عالی و خیره کننده
  • انتخاب از میان 25 قایق قابل سفارشی سازی
  • انتخاب از میان 6 کلاس قایق: hovercraft, classic, offshore, catamaran, jetski و hydroplane
  • رسیدن به سرعت بسیار بالا
  • مسابقه در جام جهانی و به آوردن امتیازات
  • برنده شدن در مسابقات جت اسکی

Top Boat: Racing Simulator 3D شبیه ساز بی نظیر مسابقات قایق رانی برای اسمارت فونهای اندرویدی میباشد. در این بازی می توانید از میان 25 قایق مختلف، قایق دلخواه خود را انتخاب کرده و با کمک آن در مسابقات شرکت کنید. قایق های مختلفی در کلاس های متفاوتی در این بازی وجود دارند. می توانید قایق ها را با رنگ بندی دلخواهتان نیز سفارشی کنید و قایق هایی مطابق سلیقه تان بسازید.

این بازی دارای گرافیک بسیار عالی و خیره کننده ای می باشد؛ این در حالی است که بازی Top Boat: Racing Simulator 3D حجم چندانی نیز نداشته و بدون نیاز به دیتای جانبی نیز عرضه شده است. گیم پلی بازی نیز شبیه سازی مسابقات قایق سواری را به خوبی هرچه تمام انجام داده است تا شاهد یک گیم عالی و بی نظیر باشید. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.