برنامه پخش فایل های مالتی مدیا Total Player

نسخه پرمیوم برنامه

Total Player نرم افزاری قدرتمند برای پخش فایل های مالتی مدیا در گوشی های همراه می باشد که امکان پخش اکثر فایل های صوتی و تصویری را به کاربران می دهد.

Total-Player

ویژگی ها:

  • پشتیبانی از ویدئوهای FLV, MP4, AVI, MOV, MKV, WMV, MPG, 3GP, ASF, RM, F4V, M4V, VOB, WEBM, 3G2, TP, TS, MTP, M2T
  • پشتیبانی از کدکهای ویدئویی MPEG-4, H.264, RMVB, XVID, MS MPEG-4, VP6, H.263, MPEG-1, MPEG-
  • کدکهای صوتی MP3, WMA, AAC, OGG, MIDI, MOC, Vorbis, FLAC, MP2

 

یکی از عمده ترین مشکلاتی که اکثر کاربران دارند، عدم پشتیبانی نرم افزار پلیری که بر روی گوشی شان نصب کرده اند، از تمام فرمت های ویدئویی میبباشد و به همین دلیل مجبور میشوند تا چندین نرم افزار مختلف را جهت قادر بودن به پخش فرمت های متفاوت، نصب کنند. همانطور که می دانید نصب چندین نرم افزار مختلف علاوه بر این که باعث افزایش حجم پر شده حافظه گوشی می شود، همچنین باعث کاهش سرعت گوشی موبایل نیز خواهد شد.

اگر شما نیز چنین مشکلی دارید و به دنبال نرم افزاری هستید که با استفاده از آن بتوانید تمام فرمت های ویدئویی و صوتی را در گوشی همراهتان اجرا کنید، توصیه می کنیم به هیچ وجه برنامه Total Player را از دست ندهید. Total Player یکی از قدرتمندترین و بهترین نرم افزارهای پخش فایل های صوتی و تصویری در گوشی ها و تبلت های اندرویدی می باشد که به جرئت می توان گفت از تمام فرمت های تصویری و صوتی پشتیبانی می کند. این نرم افزار دارای کدکهای بسیار قدرتمندی می باشد که با استفاده از آنها امکان پشتیبانی از فرمت های مخلتف را برایتان امکان پذیر کرده است.

نرم افزار Total Player قابلیت پخش فیلم ها را با کیفیتی بسیار بالا به کاربران می دهد. شما می توانید توسط این نرم افزار نهایت کیفیت ممکن جهت مشاهده ویدئوها را مشاهده کنید. پشتیبانی از زیرنویس و به ویژه زیرنویس های زبان فارسی، یکی از قابلیت های چشمگیر این پلیر قدرتمند می باشد.