Total Snooker Classic

بازی جذاب اسنوکر کلاسیک Total Snooker Classic اندروید

نسخه پولی بازی

Total Snooker Classic یک بازی بسیار زیبا و سرگرم کننده در رابطه با ورزش اسنوکر می باشد که برای اسمارتفون های اندرویدی منتشر شده است. یقینا علاقه مندان بسیار زیادی به این ورزش در جهان وجود دارند که تمایل دارند تا این بازی را در دستگاه های اندرویدیشان نیز داشته باشند و از بازی با آن لذت ببرند. با نصب بازی Total Snooker Classic این لذت را تجربه خواهید کرد.

total-snooker-classic

ویژگی ها :

  • گیم پلی بسیار زیبا،ساده و روان
  • گرافیک بسیار عالی با وضوح بالای تصویر
  • دارا بودن 4 سطح دشواری در بازی و توانایی داشتن برای تغییر آن
  • توانایی بازی کردن فقط با لمس،امکان چرخش و انحراف دادن به آسانی
  • یک گیم پلی بسیار طبیعی
  • وجود داشتن چندین حالت برای بازی

نقد و بررسی بازی Total Snooker Classic

در Total Snooker Classic بازی جذاب اسنوکر کلاسیک اندروید شما یک بازی اسنوکر کلاسیک فوق العاده طبیعی را تجربه خواهید کرد. در این بازی برای شما امکانات بسیار جالبی در نظر گرفته شده است که در قسمت ویژگی ها به برخی از آنان پرداختیم. این بازی نسخه کامل و خریداری شده آن می باشد و شما بدون محدودیت می توانید به بازی بپردازید. این بازی دارای یک گیم پلی بسیار ساده و روان می باشد.

در Total Snooker Classic شاهد چهار سطح از سختی در نظر گرفته شده برای بازی می باشید که به راحتی هر چه تمام تر به شما این اجازه و امکان را می دهد در صورتی که هنوز به دشواری می توانید بازی را انجام دهید. می توانید سطح دشواری آن را روی آسان ترین حد ممکن گذاشته تا آرام آرام بتوانید بر بازی مسلط شوید که خب این امکان خود نوید دهنده یک بازی بسیار زیبا را می دهد که باید مرحله به مرحله مراحل ترقی را طی نمایید.