بازی برج دفاعی: تهاجم Tower Defense: Invasion

+ به همراه نسخه مود شده بازی

Tower Defense: Invasion بازی در سبک برج دفاعی برای اندروید می باشد. داستان این بازی در مورد حمله بیگانه ها به زمین است که باید بتوانید در برابر آنها ایستادگی کرده و زمین را نجات دهید.

tower-defense-invasion

ویژگی ها:

  • دارای دو حالت برای انجام بازی
  • ارتقاء سلاح ها با استفاده از ستاره ها
  • دارای سه سطح دشواری مختلف
  • 12 برج و 3 سلاح مخصوص
  • دریافت جایزه ها و دستاوردها

 

در بازی Tower Defense: Invasion باید با استفاده از سلاح های مختلفی که برایتان در نظر گرفته شده اند بتوانید موجودات بیگانه را نابود کنید. به این منظور باید سلاح ها را در مکان های متفاوتی در صفحه بازی قرار دهید تا این سلاح ها به سمت موجودات بیگانه تیراندازی کرده و آنها را از بین ببرند. مهم ترین نکته ای که در همین رابطه باید مد نظر داشته باشید، قرار دادن سلاح ها در مکان هایی مناسب است که بیشترین تعداد از موجودات فضایی را نابود کند. همچنین باید توجه داشته باشید که از سلاح های مناسب در هر مکان استفاده کنید. در این بازی تناع سلاح ها بسیار بالاست و هریک از آنها دارای قدرت های مختص خود می باشند و طبع هزینه های متفاوتی نیز دارند که برای خرید آنها باید با کشتن تعداد بیشتری از دشمنان، می توانید امتیازات (پول) بیشتری نیز کنید. همچنین امکان ارتقا دادن اسلحه ها و افزایش قدرت آنها نیز وجود دارد.

در این بازی دو حالت مختلف برای انجام بازی وجود دارد که یکی از آنها، حالت بدون پایان بوده که پایانی برای بازی وجود نداشته و با پیش بردن آن امتیازات بیشتری را به دست خواهید آورد. سه سطح دشواری متفاوت نیز برای Tower Defense: Invasion در نظر گرفته شده است که با توجه به مهارت های خود می توانید سطح دلخواه را انتخاب کنید.