بازی اکشن خائن Traitor – Valkyrie plan

Traitor – Valkyrie plan یک بازی در سبک تیراندازی اول شخص برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد. زمان انجام بازی Traitor – Valkyrie plan در جنگ جهانی دوم می باشد.

Traitor---Valkyrie-plan

ویژگی ها:

  • اسلحه های طراحی شده بسیار واقعی در هنگام شلیک
  • گرافیک بسیار واقع گرایانه به همراه نور طبیعی
  • حرکات پویا و واقع گرایانه شخصیت های بازی
  • به روز رسانی های مداوم برای افزایش قابلیت های بازی

داستان بازی Traitor – Valkyrie plan در مورد افسری از جان گذشته ارتشی می باشد که قصد مخالفت با هیلتر را دارد و برای انجام این کار نیز طرح ریزی کرده است. بازی در دوران جنگ جهانی دوم انجام می شود. این افسر در جنگی که در آفریقای جنوبی بن وقوع پیوسته است به شدت مجروح شده است.

سیر گیم پلی بازی Traitor – Valkyrie plan شاتر اول شخص میباشد. در این بازی شما کنترل و هدایت افسر مذکور را به عهده خواهید داشت و باید بتوانید برای پیش بردن هدفش، به او کمک کنید. برخی اوقات ممکن است که مجبور شوید به صورت مخفیانه به محلی وارد شوید تا نیروهای دشمن نتوانند شما را ببینند. در این بازی از سلاح های مختلفی استفاده خواهید کرد. سلاح ها و سبک و سیاق تیراندازی آنها بسیار واقع گرایانه و عالی طراحی شده است. این امکان را خواهید داشت تا یک بازی تیراندازی کم نظیر را در گوشی همراه خود تجربه کنید.

برای بازی Traitor – Valkyrie plan به روز رسانی های مداومی عرضه خواهد شد که امکانات جدیدی را به آن می افزاید. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت برترین های اندروید دریافت کنید.