انتقال پلی لیست های Spotify به صورت آسان

انتقال پلی لیست های Spotify به صورت آسان

اگر از کاربران سرویس اسپاتیفای هستید این آموزش قطعا برای شما مفید خواهد بود. اکانت های پرمیوم اسپاتیفای طرفداران زیادی دارد و سایت برترین های اندروید به عنوان اولین سایت ایرانی اقدام به عرضه ردیم کد های ارزان قیمت اسپاتیفای برای کاربران عزیز کرد. این اکانت ها از اکانت های اصلی بسیار ارزانتر و به صرفه تر است و شما توسط ردیم کد های اختصاصی ما می توانید اکانت شخصی خود را به اکانت پرمیوم ارتقا دهید.

این اکانت ها از نوع فمیلی هستند و اسپاتیفای محدودتی برای پرمیوم کردن اکانت ها با این روش قرار داده است که شما بیشتر از یک بار در سال نمی توانید یک اکانت را توسط ردیم کد های فامیلی به پرمیوم ارتقا دهید. به بیان دیگر اگر شما یک بار ردیم کد خریداری کنید و اکانت بعد از مدتی منقضی شود مجددا امکان پرمیوم کردن آن اکانت را تا 12 ماه نخواهید داشت. البته در موارد بسیاری مشاهده شده است که یک اکانت تا 2 الی 3 بار نیز پرمیوم شده و محدودیت نداشته است اما اگر بعد از اعمال ردیم کد با خطای زیر مواجه شدید اکانت شما محدود شده است!

You can only change Family plans once per year. Contact us for help.

در این حالت شما مجبور به ساخت یک اکانت جدید خواهید بود. اما چه بلایی بر سر پلی لیست ها و موزیک های اکانت قبلی می آید؟ آیا باید دوباره تمام پلی لیست ها را از نو بسازید؟ با ابزاری که امروز به شما معرفی خواهیم کرد می توانید به راحتی و تنها با چند کلیک تمام پلی لیست های اکانت قبلی خود را به اکانت اسپاتیفای جدید خود منتقل کنید.

آموزش انتقال پلی لیست های اسپاتیفای در ویندوز

جهت انتقال پلی لیست های اسپاتیفای از اکانت قدیمی به اکانت جدید برنامه ای رایگان با نام Trikatuka Spotify migration tool منتشر شده است. کار کردن با این برنامه بسیار آسان است که در ادامه به آموزش آن می پردازیم.

ابتدا برنامه Trikatuka را دانلود کنید. این برنامه پرتابل است و نیازی به نصب ندارد.

فایل app.exe را اجرا کنید. بعد از اجرای این فایل یک صفحه به آدرس http://localhost:7878 در مرورگر شما باز می شود. به وی پی ان متصل شوید و پس از باز شده صفحه زیر ابتدا به اکانت قدیمی خود و سپس به اکانت جدید متصل شوید.

آموزش انتقال پلی لیست های اسپاتیفای از اکانت قدیمی به اکانت جدید

پس از کلیک بر روی گزینه ورود اگر قبلا به اکانت اسپاتیفای در مرورگر لاگین شده باشید محتویات زیر نمایش داده می شود که باید بر روی گزینه سبز OKAY کلیک کنید. در صورتی که قصد ورود به اکانت جدید را دارید پس از نمایش تب زیر بر روی لینک Not You کلیک کنید تا از اکانت قدیمی خارج شوید و به اکانت جدید وصل شوید.

آموزش انتقال پلی لیست های اسپاتیفای از اکانت قدیمی به اکانت جدید

در نهایت پس از اتصال به دو اکانت تب زیر نمایش داده می شود که می توانید پلی لیست های دلخواه را انتخاب و با زدن دکمه انتقال به راحتی آنها را به اکانت جدید اسپاتیفای خود منتقل کنید.

آموزش انتقال پلی لیست های اسپاتیفای از اکانت قدیمی به اکانت جدید

نکته: شما فقط قادر به انتقال پلی لیست های عمومی خواهید بود و اگر پلی لیست ها خصوصی باشد در اکانت جدید فالو خواهند شد.