بازی سرگرم کننده و بسیار جذاب Trigger Runners

سبک طراحی نوستالژیک مشابه بازی های قدیمی

محصولی از استودیوی EfrenStudios کشور مکزیک

با امتیاز 4.7 از 5 و قیمت 4.33 دلار در گوگل پلی

نسخه فول و خریداری شده بدون تبلیغ، بدون نیاز به دیتا و قابل اجرا به صورت آفلاین

سبک بازی های نوستالژیک قدیمی که پیش از این در کنسول های دو دهه پیش مثل کنسول های سگا یا میکرو بازی می کردیم همیشه جاودانه بوده و خواهند ماند. خوشبختانه در سیل عظیم بازی های جدید و امروزی، می توان نمونه هایی را نیز پیدا کرد که تلفیق سبک های قدیمی و جدید هستند. اما برخی نمونه ها نیز هستند که تا حد ممکن سعی کرده اند سبک قدیمی بازی ها را حفظ کنند. بازی محبوب و پر طرفدار Trigger Runners از جمله این بازی ها می باشد که در این مطلب از وب سایت APKTOPS به معرفی آن می پردازیم.

Trigger-Runners

ویژگی ها :

  • گرافیک فانتزی و پیکسلی و الهام گرفته شده از بازی های اکشن نسل دهه 90
  • گیم پلی بسیار سرگرم کننده و تا حد زیادی چالش برانگیز
  • در سبک بازی های Runner
  • دارای محتوای داستانی ماجراجویانه
  • قابلیت هدف گیری دقیق برای شلیک کردن
  • دارای سیستم کنترل ساده و مفهومی
  • استفاده از موسیقی های مهیج و راک
  • دارای مراحل مختلف در مکان های مختلف
  • وجود رئیس های خطرناک (Boss) در پایان مراحل

بازی Trigger Runners

بازی Trigger Runners یک بازی الهام گرفته شده از بازی های اکشن دهه 90 می باشد که توسط استودیوی EfrenStudios کشور مکزیک ساخته و با قیمت 4.33 دلار در گوگل پلی به معرض فروش قرار گرفته است. در این بازی سرگرم کننده و دو بعدی شما در نقش قهرمانی غربی ظاهر می شوید که جان خود را برای نجات بشریت و زمین به خطر انداخته است.

ماجرا از این قرار است که زمین توسط نیروهای موجودات فضایی اشغال شده و منابع با ارزش زمین به سرعت در حال کاهش هستند. این موجودات فضایی از هر چیزی برای تأمین نیازهای خودشان استفاده می کنند و هیچ چیز جلودارشان نیست. اما قهرمان داستان ما که یک Trigger Runners می باشد قیام کرده و با حمله به پایگاه های دشمنان قصد دارد تا آن ها را از زمین بیرون کند.

در این بازی یک فرشته نیز وجود دارد که بهترین دوست شما خواهد بود. او به شما راهنمایی می دهد، شما را مداوا می کند و در این سفر خطرناک شما را همراهی خواهد کرد. سبک بازی شباهت بی حد و نصابی به بازی های دهه 90 دارد. طراحی پیکسل مانند و فانتزی و کارتونی بازی Trigger Runners باعث شده است تا به محض اجرای آن خاطرات و نوستالژی های بازی های قدیمی را به یاد بیاورید.

سبک بازی ساده اما در مراحل بالاتر چالش برانگیز خواهد بود. شخصیت اصلی بازی به سمت جلو حرکت می کند و شما با لمس هر نقطه از صفحه، به آن نقطه شلیک می کنید. حرکت این شخصیت تنها زمانی متوقف می شود که در میان راه سنگرهایی وجود داشته باشد. در این صورت شخصیت بازی پشت سنگرها قرار گرفته و موقعیت بهتری برای شلیک به دشمنان دارد. سلاح اصلی شما در Trigger Runners یک هفت تیر قدیمی و غربی (وسترن) می باشد.

APKTOPS نسخه Full این بازی جذاب و دوست داشتنی را به صورت خریداری شده (Paid) جهت دانلود آماده کرده است.