Truck Simulator PRO 2 نسخه دوم بازی محبوب شبیه سازی تریلی

4.99 دلار در گوگل پلی و رایگان در APKTOPS

نسخه تست شده بازی به صورت افلاین

اثری قدرتمند از استودیو  Mageeks Apps & Games

Truck Simulator PRO 2 نسخه 2017 بازی شبیه سازی تریلی می باشد که از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد که نسخه دوم بازی ساعاتی پیش در گوگل پلی جهت دانلود انتشار یافته است. این بازی مانند نسخه اول ان توسط استودیو بازی Mageeks Apps & Games طراحی شده است که این بار با قیمت 4.99 دلار جهت خرید انتشار یافته است که می توانید نسخه کاملا رایگان بازی را از همین پست دریافت کنید. بازی توانسته امتیاز 3.6 از 5 را دریافت کند و نزدیک به 500 بار دانلودی داشته باشد.

دانلود Truck Simulator PRO 2 بازی شبیه سازی تریلی 2

ویژگی ها :

  • دارای 8 ماشین مختلف با قابلیت سفارشی هز یک از ان ها
  • دارای محموله های مختلف در سراسر امریکا جهت انتقال
  • دارای بیش از 30 نوع محموله با امکان ارایه ان ها
  • یک نوع بازی جهان باز در سبک شبیه سازی
  • دارای 10 شهر مختلف با آیتم های مخصوص
  • شبیه سازی بازی به صورت واقعی مانند تمام شدن سوخت
  • امکان بازی با یک گیم پلی متفاوت
  • دارای گرافیک اچ دی به صورت شبیه سازی شده
  • صدا گذاری فوق العاده زیبا

معرفی بازی Truck Simulator PRO 2

سری دوم بازی شبیه سازی تریلی که در سال 2017 انتشار یافته است که نسخه اول بازی به شدت از سمت کاربران مورد رضایت واقع شد که یکی از دلایل اصلی استودیو سازنده برای انتشار نسخه دوم بازی همین مورد می باشد. این بازی شبیه سازی برای شما کامیون های مختلفی را فراهم اورده است تا با استفاده از ان ها و حرفه رانندگی خود محموله های مختلفی را در سراسر ایالات متحده امریکا جا به جا کنید. جهت افزایش کیفیت بازی می توانید 30 نوع بار را بنا به سلیقه خود و شرایط موجود انتخاب کنید.

هر محموله برای جا به جایی هزینه هایی را در بر دارد که در صورت انتقال صحیح بار ها هزینه های مختلفی در اختیار شما قرار می گیرد که از زمان تا سالم بودن ان همگی در هزینه تاثیر گذار می باشد. بازی به قدری حرفه ای می باشد که در صورت رانندگی در زمان های زیاد سوخت شما به اتمام می رسد و برای سوخت گیری دوباره باید به جایگاه های مخصوص بروید که در مسیر های مختلف می توانید به ان ها دسترسی داشته باشید.

گیم پلی بازی به صورت حرفه ای طراحی شده است تا کاربر بهترین کیفیت و لذت را از بازی دریافت کنید که این ویژگی سبب می شود تا امکان بازی برای ساعت های طولانی برای شما امکان پذیر باشد. گرافیک اچ دی و 3 بعدی بازی نیز به نوبه خود مثال زدنی می باشد. استفاده از افکت های صوتی در بازی سبب می شود تا در مکان های مختلف صدا های زیبایی به گوش شما برسد.