شماره گیر و مدیریت مخاطبین با Truedialer – Phone & Contacts

با بیش از 10 میلیون کاربر در سراسر جهان

برای آن دسته از کاربرانی که از ظاهر یک نواخت و همیشگی بخش شماره گیر گوشی و همچنین قسمت مدیریت مخاطبین خود خسته شده اند، برنامه Truedialer – Dialer & Contacts را پیشنهاد می کنیم که علاوه بر ظاهری جدید دارای امکاناتی بسیار بیشتر نیز می باشد.

Truedialer---Dialer-&-Contacts

ویژگی ها:

  • سریع، دقیق و استفاده آسان
  • تماس سریع برای مخاطبین مورد علاقه
  • قابلیت جستوجوی T9 (پشتیبانی از حدس کلمات)
  • پشتیبانی بیش از 500 گوشی دو سیم کارته
  • جستوجوی بسیار سریع
  • ویرایش کردن مخاطبین گوشی برای مدیریت مخاطبین

شاید شما نیز از کسانی هستید که تعداد زیادی مخاطب در گوشی همراه خود دارید و اکثرا برای یافتن مخاطبی خاص، با مشکل مواجه هستید چرا که مدیریت کننده مخاطبین پیش فرض گوشی امکان جستجوی سریع را به کاربران نمی دهد و اگر تعداد زیادی مخاطب در حافظه سیم کارت ذخیره شده باشد، برای یافتن مخاطبی خاص وقت زیادی لازم است. Truedialer – Dialer & Contacts نرم افزاری قدرتمند برای مدیریت مخاطبینی می باشد که در گوشی وجود دارند. با استفاده از این نرم افزار میتوانید تمام مخاطب هایی که در گوشی دارید را به سادگی تحت مدیریت داشته باشید.

این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا برای هر مخاطب، زنگ خاصی قرار دهید. شما می توانید برای هر شخص تصویر او را نیز قرار دهید تا هنگام زنگ زدن، قادر به مشاهده تصویر وی باشید. جستوجوی مخاطب ها نیز بسیار سریع انجام خواهد شد و شما می توانید در میان انبوه مخاطب هایی که در گوشی تان دارید، آن شخصی که مد نظرتان است را به سادگی بیابید.

Truedialer – Dialer and Contacts امکان شماره گیری توسط شما را می دهد. شما می توانید در محیطی جدید و با امکانات مضاعف، با شماره هایی که مد نظر دارید تماس بگیرید.