نبرد نهایی زامبی Ultimate Zombie Fighting

به همراه دیتا و تریلر بازی

به طور حتم تاکنون شاعد عناوین مختلفی از بازی های مبارزه ای بوده اید و شاید بسیاری از آنها را نیز تجربه کرده باشید. اما این بار قصد معرفی بازی مبارزه ای دیگر با نام Ultimate Zombie Fighting را داریم که با بازی های دیگر تا حدودی تفاوت دارد و اصلی ترین تفاوت آن را می توان شخصیت هایی دانست که در این بازی وجود دارند. در این بازی شما شاهد حضور زامبی هایی هستید که با یکدیگر به مبارزه خواهند پرداخت.

Ultimate-Zombie-Fighting

ویژگی ها:

  • وجود شخصیت های مختلف با قدرت های منحصر به فرد
  • طراحی شده با گیم پلی بسیار جذاب و گرافیک بسیار عالی
  • طراحی شخصیت ها و محیط بازی به صورت سه بعدی
  • استفاده از شخصیت هایی که در اصل زامبی هستند
  • مبارزه های سخت و نفش گیر برای رسیدن به پیروزی
  • وجود حرکات انیمیشنی بسیار جذاب و دیدنی

 

بازی Ultimate Zombie Fighting:

بدون شک تجربه یک بازی مبارزه ای که در آن زامبی ها برای رسیدن به پیروزی تلاش کنند یک تجربه بسیار جذاب و عالی خواهد بود. بازی Ultimate Zombie Fighting می تواند چنین تجربه ای را برایتان ایجاد کند. در این بازی از شخصتی های مختلفی استفاده شده است که همه آنها زامبی هستند. البته باید گفت که وجود این شخصیت ها جذابیت خاصی به بازی داده است چرا که آنها دارای طراحی هایی بسیار جالب و نسبتا خیره کننده هستند. شخصیت های مختلفی در این بازی وجود دارند که می توانید از آنها برای انجام مبارزات استفاده کنید. مبارزات در این بازی شبیه به مبارزات خیابانی می باشد اما با این تفاوت که بعضی از مبارزات نیز در مکان های دیگری انجام می شود و همین نکته آن را از مبارزات خیابانی جدا می کند. شما باید به دو صورت دو به دو به مبارزه بپردازید و با کتک زدن حریفتان بتوانید پیروز میدان باشید. هرکدام از جنجگوها در بازی دارای قدرت های مخصوص خود هستند و قابلیت هایی منحصر به فرد دارند. شما در انتخاب جنگجوی مورد نظرتان آزاد هستید و می توانید هر شخصی را که دوست دارید برای جنگیدن انتخاب کنید. هرچه پیروزی بیشتری در مبارزات به دست بیاورید امتیاز بیشتری نیز دریافت خواهید کرد و با استفاده از آن می توانید در Store بازی قدرت جنگجوها را افزایش دهید یا این که آیتم های مختلفی را برای سفارشی سازی آنها خریداری کنید.

گرافیک و گیم پلی بازی:

همانطور که گفتیم بازی دارای گیم پلی مبارزه ای/ اکشن می باشد. کنترل بازی برای مبارزه کردن بسیار عالی طراحی شده است و شما می توانید به سادگی جنگجوی خودتان را کنترل کنید تا مبارزه ها را انجام دهد. از طرفی امکان ارتقاء مهارت ها و سفارشی سازی ظاهر جنگجو نیز برای کاربران قرار داده شده است. گرافیک Ultimate Zombie Fighting نیز بسیار عالی طراحی شده است. به ویژه طراحی شخصیت ها به واقع یکی از چشم گیر ترین و جالب ترین بخش های بازی می باشد که بدون شک نظر شما را نیز به خود جلب خواهد کرد. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.