UNDEAD RESIDENCE : terror game

بازی هیجان انگیز و ترسناک UNDEAD RESIDENCE : Terror Game

سبک ترسناک و اکشن و کاملاً الگو برداری شده از سری بازی های Resident Evil

به همراه فایل دیتا و تریلر رسمی بازی

تست شده توسط APKTops

هر گیمری از نوجوان گرفته تا بزرگسالان، همگی با سری بازی های جنجالی Resident Evil محصول کمپانی ژاپنی CAPCOM آشنا هستند. این بازی ها وقتی معرفی و عرضه شدند، سبک جدیدی از بازی های اکشن را عرضه کردند. شاید ایدئولوژی زامبی ها با این سری از بازی ها جان گرفته باشد. به هر حال، Resident Evil که بیش از یک دهه است به صورت مستمر در حال فروش و عرضه نسخه های جدید است، یکی از محبوب ترین بازی های تاریخ لقب گرفته است.

این محبوبیت و اقتدار باعث شد تا رزیدنت اویل به یک الگوی بسیار عالی برای بازی سازان دیگر باشد. از مدت ها پیش شاهد ارائه بازی های مختلف دقیقاً مشابه با بازی های رزیدنت اویل بوده ایم. حالا این تقلید و الگو برداری از بازی های سیستم عامل های اندروید نیز به وضوح مشهود است. David Amado Fernandez اسپانیایی در گوگل پلی بازی خود را در همین سبک و با الگو برداری از بازی های رزیدنت اویل با قیمت 1.50 دلار عرضه کرده است. او نام بازی خود را Undead Residence گذاشته است. با برترین های اندروید در معرفی این بازی همراه باشید.

Undead-Residence-Terror-Game

ویژگی ها :

  • گرافیک مناسب
  • طراحی مدل های کاملاً سه بعدی
  • گیم پلی مشابه و نمای الگو برداری شده از سری بازی های Resident Evil
  • دارای دو نوع نمای بازی (نمای پشت و نمای سوم شخص)
  • قابلیت استفاده از سلاح های مختلف
  • جو ترسناک و مهیج بازی
  • دارای داستان جذاب و شخصیت پردازی های مناسب
  • صداگذاری های عالی و استفاده از موسیقی های متن فوق العاده متناسب با شرایط شما در بازی

بازی UNDEAD RESIDENCE : Terror Game

بازی UNDEAD RESIDENCE (به فارسی اقامتگاه ارواح (مردگان زنده شده) : بازی وحشت) یک بازی جذاب در سبک Survival Horror است. شما در این بازی یک بار دیگر به دنیای زامبی ها می روید و برای آزادی بشریت می جنگید. بازی شباهت زیادی با سری بازی های رزیدنت اول به ویژه رزیدنت اویل 1 ، 2 و 3 دارد. حال و هوای بازی، داستان آن و گیم پلی آن کاملاً الگو برداری شده از این بازی ها می باشند.

داستان بازی UNDEAD RESIDENCE مثل سری بازی های Resident Evil می باشد. در رزیدنت اویل بازی به فعالیت های شرکتی با عنوان Umbrella می پرداخت. این شرکت دارویی بر روی نوع خاصی از آزمایشات خطرناک بیولوژیکی تحقیق می کرد. در بازی Undead Residence هم شرکتی با عنوان Zarolinska Institute در اروپا در حال فعالیت بر روی تسلیحات خطرناک بیولوژیکی می باشد که بر اثر یک انفجار غیر عمد ، ویروس ها به بیرون نشت می کنند و تمام مردم را یکی پس از دیگری آلوده کرده و به موجوداتی خون خوار (زامبی) تبدیل می کند.

حالا 10 سال از آن ماجرا گذشته و تقریباً تمام جهان به این ویروس مرگبار مبتلا شده اند. شما در نقش تیمی از مأمورین نیروهای ویژه و جزو معدود انسان های زنده مانده در زمین، برای نجات دیگر انسان های در معرض خطر خواهید رفت. وظیفه شما جستجو و یافتن واکسن این ویروس مرگبار است. برای همین شما به مرکز اصلی این ویروس خطرناک یعنی مرکز تحقیقات Zarolinska Institute می روید. جایی که خطرناک ترین این موجودات در آن جا حضور دارند. در واقع Zarolinska Institute همان UNDEAD RESIDENCE یا اقامتگاه اصلی این اتفاق هولناک است. پس خود را برای رویارویی با حقیقتی ترسناک و خطرناک آماده کنید. در این بازی شما در یک تیم 4 نفره هستید اما متأسفانه باید در مراحل بعدی به تنهایی این مسیر را ادامه دهید. این مورد به افزایش ترس و اضطراب در بازی کمک می کند.

گروه APKTops بازی UNDEAD RESIDENCE را به صورت کاملاً تست شده به همراه فایل دیتای آفلاین برای کاربران جهت دانلود به صورت رایگان عرضه کرده است.

راهنمای نصب: بعد از نصب فایل APK ، فولدر com.Davidamado.undeadresidence را به آدرس sdcard/Android/obb انتقال داده و بازی را اجرا کنید.