Media365 Book Reader

برنامه کتابخوان اندروید Universal Book Reader

با بیش از 10 میلیون کاربر از سراسر جهان

Universal Book Reader یک نرم افزار قدرتمند و عالی برای گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد که امکان مطالعه کتاب های الکترونیکی را به شما می دهد. این نرم افزار قابلیت پشتیبانی از انواع رزولیشن های مختلف را به کاربران خود می دهد.

Universal-Book-Reader

 

ویژگی ها:

  • دارای فروشگاه آنلاین برای خریداری کتاب
  • مطالعه کردن کتاب با سرعت بسیار بالا توسط ابزارهای داخلی برنامه
  • تجربه مطالعه به صورت سفارشی سازی شده
  • امکان مفید جستوجوی متن و کلمه در داخل کتاب ها
  • قابلیت بارگذاری فایل های EPUB / PDF از حافظه خارجی
  • پشتیبانی از 12 زبان مختلف – انگلیسی، برزیلی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، روسی، چینی ساده، اسپانیایی، سوئدی، هلندی و لهستانی

 

این روزها توجه های زیادی به سمت کتاب های الکترونیکی جلب شده است و افراد زیادی از سراسر جهان به خواندن این کتاب ها علاقه مند شدند. به همین روال، نرم افزارهایی نیز جهت مدیریت و مشاهده این نوع از کتاب ها برای علاقه مندان عرضه شدند تا کاربران با استفاده از آنها امکان مطالعه کتاب ها را داشته باشند. یکی از همین برنامه ها Universal Book Reader نام دارد که امکانات گسترده ای در زمینه مطالعه کتاب های الکترونیکی به کاربران می دهد.

توسط Universal Book Reader می توانید کتاب های الکترونیکی با فرمت های PDF و EPUB را مشاهده کنید. این نرم افزار دارای محیطی بسیار جذاب و زیبا طراحی شده است که لذت خواندن و مطالعه کتاب ها را برایتان چند برابر خواهد کرد.

در داخل خود Universal Book Reader یک کتابخانه به صورت آنلاین وجود دارد. در این کتابخانه اکثر کتاب های معروف و مختلف گنجانده شده است که علاقه مندان می توانند آنها را خریداری کرده و از آنها استفاده کنند. قابلیت جستوجو در میان کتاب ها نیز وجود دارد و شما می توانید عنوان مورد نظرتان را به سادگی بیابید. این نرم افزار از چندین زبان مختلف جهان پشتیبانی می کند.