Vampire's Fall: Origins RPG

بازی Vampire’s Fall: Origins عنوان جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های اکشن و نقش آفرینی است که توسط تیم توسعه Early Morning Studio طراحی و منتشر شده است. در روایت های این بازی جذاب شما توسط یک خانواده قدرتمند پرورش یافته اید و فکر می کنید قدرتی برای نجات همه دارید. شما باید تبدیل به یک قهرمان قدرتمند شوید که وارد جهنم می شود تا استاد جادوگر را پیدا کند، او را در جنگ شکست دهد و برای تمام قلمروتان آرامش ایجاد کنید.

بازی Vampire’s Fall: Origins یک عنوان RPG فانتزی قرون وسطایی مبتنی بر نوبت است که شما را با یک ماجراجویی در دنیای باز مواجه می کند و به شما امکان می دهد نامی برای خود بسازید. شما باید در دنیای بازی دمشنان را شکست دهید و آن را اکتشاف کنید.

در گیم پلی بازی Vampire’s Fall: Origins خود را برای بهترین ماجراجویی با نقش آفرینی آماده کنید که قبلاً هرگز تجربه نکرده اید. وارد جنگلهای طلسم شده، روستاهای رها شده ، مین های شبح وارانه و برای نبرد با دشمنان اهریمنی آماده شوید.

اگر به بازی های دنیای باز علاقه دارید بازی Vampire’s Fall: Origins دارای یک نقشه باورنکردنی عظیم برای کشف، آیتم های پنهان برای کشف، مهارت های برتر برای باز کردن و بسیاری از دشمنان و هیولاها در این سرزمین های شیطانی در انتظار شما هستند تا در این بازی فانتزی تاریک تبدیل به قاتلی بی رحم شوید.

در بازی Vampire’s Fall: Origins شما می توانید سبک مبارزه خود را ایجاد کنید. در این عنوان مهیج می توانید ویژگی های خونی شخصیت خود را از طریق سه درخت مهارت مختلف و چهارده توانایی شخصی سازی کنید. هنگام کاوش در بازی جهان باز RPG مبتنی بر استراتژی می توانید از طریق سپرها، پرتاب تیرهای صاعقه ای یا حرکات آکروباتیک در میدان جنگ دشمنان را به کام مرگ بفرستید.

در بازی Vampire’s Fall: Origins همچنین می توانید با شخصیت های مختلفی از جمله ژنرال های جنگی، کشاورزان و جادوگران ترسناک صحبت کنید. از میان گزینه های گفتگوی شوخ طبعانه انتخاب کنید و خود را در جهانی با دقت ساختگی بالا ، و سبک طراحی RPG 2D غرق کنید.

ویژگی های بازی Vampire’s Fall: Origins

  • رایگان برای پخش تجربه
  • رای آورنده بهترین بازی برای آندروید توسط reddit
  • گیم پلی سرگرم کننده و مهیج
  • طراحی بصری زیبا
  • مکانیک روان گیم پلی
  • داستان و شخصیت پردازی خوب

بازی Vampire’s Fall: Origins عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های اکشن و نقش آفرینی است که داستان و طراحی بصری جذاب دارد. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.